.
 

Topics (sorted)

Educator
Web Address
Advanced Numerical Methods  Abolfath Nikranjbar http://kiau.ac.ir/~advanced-numerical-methods
Advanced Programming  Hassan Hatefi Ardakani http://kiau.ac.ir/~adv-prg

Agricultural Economic

 Niv Nozari http://kiau.ac.ir/~agri-econ

Agricultural Extension and Education

 Niv Nozari http://kiau.ac.ir/~agricultural_ext_edu
Application Software for Electronic  Behzad Behnam http://kiau.ac.ir/~app_soft_elec
Automatic Control  Abolfath Nikranjbar http://kiau.ac.ir/~automatic_control
Az Electronic-3
 Reza Jafari Moghadam http://kiau.ac.ir/~azelec3
Az Mojtama
 Reza Jafari Moghadam http://kiau.ac.ir/~azmojtama
Circuit2
 Reza Jafari Moghadam http://kiau.ac.ir/~circuit2
Chemistry Courses  
http://kiau.ac.ir/~chem-courses
Computer Architecture Hamid Reza Mohseninejad http://courses.kiau.ac.ir/~computerarchitecture
Computer Hardware
Morteza Mashayekhi http://kiau.ac.ir/~computerhardware
Continuum Mechanics
 Ali Asghar Atai  http://kiau.ac.ir/~continuum_mechanics
Cost Accounting Mohammad Keyvani http://kiau.ac.ir/~costaccounting
ElecsMeasure
Reza Jafari Moghadam http://kiau.ac.ir/~elecsmeasure
Electronics
Mohammad Ali Pakzad http://kiau.ac.ir/~electronics
Electronics-Lab
Mohammad Ali Pakzad http://kiau.ac.ir/~electronics-lab
Engineering Economy
 Hussein Ali Momeni http://kiau.ac.ir/~engineeringeconomy
Fluid Mechanics I  Abolfath Nikranjbar http://kiau.ac.ir/~fluid-mechanics-i
Fluid Mechanics II   Mostafa Khosravy http://kiau.ac.ir/~fluid-mechanics-ii
Gas_Dynamics   Mostafa Khosravy http://kiau.ac.ir/~gas_dynamics
Heat Transfer I  Abolfath Nikranjbar http://kiau.ac.ir/~heat-transfer-i
Heat Transfer I   Mostafa Khosravy http://kiau.ac.ir/~heattransferi
Immunology  Mostafa Haji Molahoseini http://kiau.ac.ir/~immunology
Industrial Controller Hamid Reza Mohseninejad http://kiau.ac.ir/~industrialcontroller
International Marketing  Hussein Ali Momeni http://kiau.ac.ir/~internationalmarketing
LabCircuit1   Reza Jafari Moghadam http://kiau.ac.ir/~labcircuit1
Lab Electronic 3  Behzad Behnam http://kiau.ac.ir/~labelectronic3
Labtechpulse   Reza Jafari Moghadam   http://kiau.ac.ir/~labtechpulse
Marketing Management  Hussein Ali Momeni http://kiau.ac.ir/~marketingmanagement
Materials Science  Ali Salemi Golezani   http://kiau.ac.ir/~materialsscience
Mechanics of Composite Material
 Mansour Ghomshei  http://kiau.ac.ir/~composite
Microcontroller
Mohammad Ali Pakzad http://kiau.ac.ir/~microcontroller
Numerical Analysis Sohrab Rahbar http://kiau.ac.ir/~numericalanalysis
Optimization  Reza Kazemi Matin http://kiau.ac.ir/~optimization
Powder Metallurgy  Ali Salemi Golezani http://kiau.ac.ir/~powdermetallurgy
Special Subjects
Morteza Mashayekhi  http://kiau.ac.ir/~specialsubjects
Statistics
  Mehdi Kohandel http://kiau.ac.ir/~statistics
Thermodynamics I   Mostafa Khosravy http://kiau.ac.ir/~thermodynamics_i

اساتید محترم می توانند جهت گرفتن شناسه کاربر(account) جهت طراحی وب و داشتن Email  برای دروسی که ارائه داده اند به آدرس support@kiau.ac.ir نامه الکترونيکی ارسال نمايند تا  برای درس مربوطه account  صادر گردد که بتوانند دروس ، تمرينات ، نمرات و ... درس مربوطه را  خودشان و یا  توسط استاد تمرین آن درس که کلمه رمز را به ايشان ميدهند ، درسايت مربوط به این account  قرار دهند تا از طريق  اینترنت قابل دسترسی باشد. همچنین در صورت لزوم میتوان برای آن درس ، کلمه رمز قرار داد تا فقط  دانشجویان آن درس  که آن کلمه رمز را دارند بتوانند به دروس و تمرينات موجود دسترسی داشته باشند. چنانچه اگردرس مورد نظر ، استاد تمرين هم  ندارد ميتوانند فايلهای pdf و يا word  و نام درس مربوطه خود را به آدرس ذکر شده email نموده تا صفحه مورد نظر برای آن درس ايجاد گردد.
همچنين قابليت مهم بانک اطلاعاتی با Mysql DataBase و برنامه نويسی PHP را دارا  می باشد که اساتید تمرین و یا دانشجویانی که مايل باشند میتوانند از آن برای دروس اينترنتی استفاده نمايند.
چنانچه در صورت لزوم شماره تلفن خود را
email کنيد جهت اطلاعات بيشتر با شما تماس گرفته خواهد شد.

همچنين برای کنفرانسها ، سمینارها ، کارگاههای علمی ، جشنواره  و ...   و هر موردی که احتياج به فضای وب دارد می توانید
account مورد نظر را با تاييد مسئولين مربوطه (دفتر فناوری اطلاعات و  ارتباطات) گرفته و به مسئول وب کنفرانس و ...  مربوطه داده تا وب مورد نظرتان را طراحی نماید تا پس از آن لینک مربوطه در سایت دانشگاه قرار داده شود.


Email: support@kiau.ac.ir            Web: http://kiau.ac.ir/courses