پدر شهید مدافع حرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج: شهادت فرزندم افتخاری است که نصیب من و خانواده ام شده است

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۶ کد : ۱۰۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۹۴۵
پدر شهید مدافع حرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج: شهادت فرزندم افتخاری است که نصیب من و خانواده ام شده است
پدر شهید مدافع حرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج: شهادت فرزندم  افتخاری است که نصیب من و خانواده ام شده است

از دیگر برنامه های مهم این مراسم باشکوه تجلیل از شهید محمد اینانلو دانشجوی علوم سیاسی واحد کرج بود که چندی پیش در خیل شهدای مدافع حرم به درجه رفیع شهادت نائل شد. در این مراسم حاج آقا الیاسی مدیرکل امور فرهنگی واحد کرج متن تقدیرنامه دکتر بهروز میرزا رئیس واحد کرج خطاب به خانواده شهید محمد اینانلو را قرائت کرد و با حضور خانواده این شهید گرانقدر از رشادت این مدافع حرم تقدیر شد.

در این مراسم پدر شهید اینانلو ضمن دریافت لوح تقدیر از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و سایر مسئولین حاضر، شهادت فرزندش را افتخاری دانست که نصیب وی و خانواده اش شده است و افزود: محمد من فرزندی از ایران بود مانند تمامی فرزندان ایران که تنها چند روز قبل از تولد یک سالگی فرزندش راه شهادت را برگزید و مسئولیت دفاع از معصومیت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) را بر مسئولیت پدر بودن خویش مقدم دانست.

از دیگر برنامه های این مراسم می توان به پخش کلیپ هایی از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شکوفایی کشور و اهم فعالیت ها و دستاوردهای یک سال گذشته دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، اجرای دکلمه در وصف شهید اینانلو توسط سرهنگ امامی، بیان خاطرات مهران رجبی هنرمند محبوب و شناخته شده صدا و سیمای جمهوری اسلامی، تقدیر از دانشجویان برگزیده باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد کرج اشاره کرد.

 

                                                  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج