کسب چهار رتبه ممتاز کشوری توسط اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت

۱۱ آبان ۱۳۹۵ | ۰۷:۵۷ کد : ۱۰۸۳ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۱۴۳

     

کسب چهار رتبه ممتاز کشوری توسط اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز  در بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور که از صبح روز یکشنبه ۹ آبان ماه ۱۳۹۵ ویژه اساتید و دانشجویان، به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم آغاز شد . اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز بار دیگر با کسب مقام های اول تا چهارم کشوری افتخار آفرینی کردند.

   علی بختیار دبیر شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با اعلام این خبر افزود:« در این دوره از مسابقات حسن چاقمی از اساتید واحد کرج در رشته حفظ کل قرآن کریم موفق به کسب مقام نخست کشور شد.»

   وی ادامه داد: «همچنین اعظم غلامی در رشته قرائت به روش تحقیق و در بخش دانشجویان به مقام دوم کشور دست یافت.»

    مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز افزود:« از دیگر افتخارات کسب شده در بخش دانشجویی این دوره از مسابقات ، کسب مقام سوم کشور توسط عبدالله قربانی در رشته حفظ پنج جز قرآن کریم و کسب مقام چهارم کشور توسط مائده جعفری در رشته حفظ کل قرآن کریم است».

     بختیار افزود:« این مسابقات با حضور بیش از ۲۵۰ نفر از استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور و در رشته های قرآنی شامل: قرائت به روش تحقیق، قرائت به روش ترتیل و حفظ قرآن کریم برگزار شد».

 

جدول نتایج بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت «ع» دانشگاه آزاد اسلامی

لیست حائزین رتبه‌های برتر مسابقات شفاهی قرآن و عترت (ع) بخش دانشجویان برادر

رتبه

رشته مسابقات

نام

نام خانوادگی

استان

اول

رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم

عبدالوهاب

تیمورپور

خراسان رضوی

دوم

حمید

کاهوند

لرستان

سوم

عبدالله

قربانی

البرز

اول

رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم

علی

محرابی

تهران

دوم

سعید

امانلو

زنجان

سوم

مسعود

داودی همراز

همدان

اول

رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم

محمدجواد

دلفانی

تهران

دوم

مجتبی

محسنی

مازندران

سوم

علی

قرائی خضری

کرمان

اول

رشته حفظ کل قرآن کریم

پیمان

ایازی

مازندران

دوم

علیرضا

سامری

خوزستان

سوم

علیرضا

فیضی

تهران

اول

رشته ترتیل قرآن کریم

محمدمهدی

انگالیان

بوشهر

دوم

محمد

شریفی

اراک

سوم

حامد

سلطانی

یزد

اول

رشته تحقیق قرآن کریم

محمد

آشوری

لرستان

دوم

محسن

قاسمی

تهران

سوم

هادی

فصیحی

خراسان رضوی

 

 

لیست حائزین رتبه‌های برتر مسابقات شفاهی قرآن و عترت (ع) بخش دانشجویان خواهر

 

رتبه

رشته مسابقات

نام

نام خانوادگی

استان

اول

رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم

فاطمه سادات

محمدی

اصفهان

دوم

نفیسه

مختاری

همدان

سوم

نجمه

دریابیگی

کرمان

اول

رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم

اکرم

زاهد

تهران

دوم

سمیه

شوشتری

مازندران

سوم

سیده سعیده

سیدین

لرستان

اول

رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم

صفیه

جوزدانی

اصفهان

دوم

مریم

رحیمی

تهران

سوم

سعیده

الوان

تهران

اول

رشته حفظ کل قرآن کریم

زینب

میرزایی

تهران

دوم

زهرا

چراغی

تهران

سوم

زهرا السادات

میرشفیعی

اصفهان

اول

رشته ترتیل قرآن کریم

مریم

تقی زاده

تهران

دوم

شرمین

خان محمدی

مرکزی

سوم

سیده نرگس

درواری

تهران

اول

رشته تحقیق قرآن کریم

سمیه

آصفی

گیلان

دوم

اعظم

غلامی

البرز

سوم

هانیه

کارگر

فارس

 

لیست حائزین رتبه‌های برتر مسابقات شفاهی قرآن و عترت (ع) بخش اساتید خواهر

رتبه

رشته مسابقات

نام

نام خانوادگی

استان

اول

رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم

زهرا

ابوترابی

تهران

دوم

فاطمه

کنعانی پور

فارس

سوم

فاطمه

آقایی زاده

گیلان

اول

رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم

آرزو

اسلامی

تهران

دوم

الناز

ادیب فر

آذربایجان شرقی

سوم

طیبه

جعفری

مازندران

اول

رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم

زهرا

حق پرست

فارس

دوم

مریم

رفیعی

اصفهان

سوم

رعنا

رستمی

آذربایجان شرقی

اول

رشته حفظ کل قرآن کریم

سیده زینب

تقواپور

گیلان

دوم

زهره

حسین زاده

خراسان رضوی

سوم

مریم

سعیدی

مرکزی

اول

رشته ترتیل قرآن کریم

عائده

محبی

مرکزی

دوم

سیده محدثه

کریمی

تهران

سوم

بهجت

آسیون

خراسان رضوی

اول

رشته تحقیق قرآن کریم

حمیده

کوهی

اردبیل

دوم

شمسی

میر وکیلی

هرمزگان

سوم

مریم

امیدی

چهارمحال و بختیاری

 

 

لیست حائزین رتبه‌های برتر مسابقات شفاهی قرآن و عترت (ع) بخش اساتید برادر

 

رتبه

رشته مسابقات

نام

نام خانوادگی

استان

اول

رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم

روح اله

راسخی

فارس

دوم

محسن

تقی پور

تهران

سوم

محمّد اسماعیل

شادروان

استان مرکزی

اول

رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم

حمید

رضایی

استان مرکزی

دوم

محمّدرضا

فصیحی پور

کرمان

سوم

حسین

جلالی

سمنان

اول

رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم

محمود

بابایی

همدان

دوم

حمید

احمدی

استان مرکزی

سوم

محمّدجواد

قنبربیگی

ایلام

اول

رشته حفظ کل قرآن کریم

حسن

چاقمی

البرز

دوم

سجاد

واعظی

سمنان

سوم

ابوالقاسم

باقری

خراسان رضوی

اول

رشته ترتیل قرآن کریم

حسن

احمدی زاده

اصفهان

دوم

سید احمد

میریان

مازندران

سوم

جواد

شاهینی

گلستان

اول

رشته تحقیق قرآن کریم

محمّد سعید

مسعودی

فارس

دوم

محمّد صادق

بهشتی

تهران

سوم

مهدی

رحیمی

اصفهان

 

 

                                                                                روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز