کسب مقام دوم کشور توسط تیم بتن ستاره دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در چهاردهمین مسابقات سراسری ملی بتن

۱۹ آبان ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۱ کد : ۱۱۰۲ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۹۴۴

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج ، تیم دانشجویی ستاره بتن از واحد کرج در چهاردهمین مسابقات سراسری بتن موفق به کسب مقام دوم کشور شد.

   این تیم متشکل از دانشجویان احمد نریمان، حمیدرضا اصغری، عرفان کمالی و محمد ایمانی با راهنمایی و سرپرستی مهندس بیات و همکاری مهندس مهدی عباسی در این دوره از مسابقات حضور داشت.

    در این مسابقات که در شهر تبریز برگزار شد، 44 تیم از دانشگاه های سراسر کشور حضور داشتند و تیم ستاره بتن کرج توانست در رشته بتن سبک هدفمند به رتبه دوم کشور دست پیدا کند.

دکتر رضا عزتی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با اعلام این خبر گفت:«از سال 87 تاکنون هیچ تیمی از واحد کرج در این مسابقات حضور نداشت و این گروه با پشتکار و کوشش فراوان و همت بی نظیری توانستند به این مسابقات راه پیدا کنند و با نمایش توانایی های علمی و تخصصی خود با اختلاف ناچیزی در جایگاه دوم قرار گرفتند».

       وی با اشاره به اینکه رتبه اول این مسابقات را دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک به دست آورد گفت:« رقابت بسیار فشرده بود و اختلاف امتیاز تیم بتن ستاره از واحد کرج با تیم واحد اراک تنها 3/0 معیار بود».

   وی ضمن تبریک به این دانشجویان افزود:« به خواست خداوند و با همت وتلاش و پشتکار و همکاری خوب اعضای گروه این افتخار برای واحد کرج رقم خورد و امیدواریم با همکاری بیشتر و همه جانبه مسئولین دانشگاه و همت و تلاش دانشجویان در سایر عرصه ها و مسابقات آتی نیز شاهد کسب افتخارات بعدی آنان باشیم».

 

 

                                                                                    روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج