نشست سه جانبه مسئولین پژوهشی دانشگاه های آزاد اسلامی کرج، آکسفورد و لبنان

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۶ کد : ۱۸۳۱ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۸۹۲

     

         به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، نشست سه جانبه مسئولین پژوهشی و باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای کرج، آکسفورد و لبنان در سالن شورای واحد کرج برگزار شد.

        در این نشست که با حضور دکتر شهبازی مدیرباشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و کرج، سعید جمالپور رئیس باشگاه پژوهشگران جوان واحد آکسفورد، صالحی مدیر پژوهش باشگاه پژوهشگران جوان واحد لبنان و تنی چند از مسئولین پژوهشی واحد کرج برگزار شد، حرکت به سوی تعاملات علمی، پژوهشی و آموزشی در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی، درآمدزایی، ایجاد بنگاه های علمی و اقتصادی و به طور کلی تبدیل ایده به ثروت از عمده ترین محورهای مورد بحث بود.

    دکتر برهانی فر، با تشریح بخشی از برنامه های آتی دانشگاه آزاد اسلامی در استان البرز بویژه واحد کرج به عنوان واحد مادر در این استان آمادگی کامل این واحد را برای هرگونه همکاری در خصوص محورهای ذکر شده اعلام نمود.

      مسئولین حاضر در این نشست ضمن بحث و تبادل نظر و بررسی راه های موجود برای گسترش ارتباطات فی مابین بر عقدتفاهم نامه مشترکی درخصوص صدور مدارک مشترک، برقراری بازدیدهای علمی – فرهنگی و برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی مشترک اجماع نمودند.

      در پایان این نشست حاضرین برای بازدید از مرکز طالقان و امکان سنجی در خصوص تبدیل مرکز طالقان به شهر دانایی رهسپار این مرکز شدند.

                                                  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج