دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج میزبان بیش از ۱۲۰۰۰ نفر داوطلب شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۸ کد : ۱۸۷۱ اطلاعیه ها

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سازمان سنجش و آموزش کشور همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار شد.

     در این آزمون که با حضور بیش از 12000 داوطلب در دو روز و چهار نوبت صبح و عصر برگزار شد،  داوطلبان دختر و پسر برای ورود به دانشگاه به رقابت پرداختند.

   دکتر علیرضا شقایق معاون آموزشی واحد کرج نسبت حضور داوطلبان دختر و پسر را در حوزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج نزدیک به 50% اعلام کرد و گفت: «تعداد شرکت کنندگان دختر و پسر تقریبا برابر بود و در مجموع بیش از 6200 نفر داوطلب دختر و پسر در روز اول و بیش از 6000 نفر نیز در روز دوم آزمون در دو نوبت صبح و عصر دانسته های خود را برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد به بوته آزمایش گذاشتند.»

     دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج نیز طی بازدیدی از حوزه های برگزاری آزمون در واحد کرج از نحوه برگزاری، نظم و آرامش آن تقدیر کرده و برای داوطلبان آرزوی موفقیت نمود. 

    از نکات جالب توجه این آزمون حضور تعدادی از نخبگان نوجوان کشور در آزمون بود که در محدوده سنی بین 11، 13 و 16 سال برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد در آزمون شرکت کردند .

                                                                   روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج