تقدیر از استادان برگزیده دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در سالروز بزرگداشت مقام معلم

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۸ کد : ۱۸۸۶ اطلاعیه ها

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در آستانه سالروز شهادت استاد علم، معرفت و اخلاق شهید مرتضی مطهری و روز معلم، از استادان برگزیده واحد کرج تقدیر شد.

مراسم گرامیداشت مقام معلم با حضور دکتر برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، معاونین و روسای دانشکده ها، استادان، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه و با هنرنمایی شاعر پرآوازه کشورمان صابر ابر خراسانی در سالن اجتماعات مرکزی واحد کرج برگزار شد.

دکتر برهانی فر با تبریک روز معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری برای یکایک استادان دانشگاه آرزوی سلامتی و سرافرازی کرد و گفت: «انسان موجودی بسیار توانمند است و انسان مومن به فضل خداوند غیرممکن ها را ممکن می سازد و برای تمامی اساتید زحمتکش و متعهد از خداوند توفیق دستیابی به اهداف ترسیمی در زندگی اعم از علمی و غیرعلمی را خواستارم.»

وی همچنین به مناسبت های روز جوان و روزکارگر اشاره کرد و ضمن تقدیر از این دو قشر اثرگذار در جامعه، نکاتی را برای دانشجویان برشمرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با اعلام این نوید که به زودی در این دانشگاه رشته های جدید آموزشی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری راه اندازی خواهد شد تاکید کرد: «با توجه به ضرورت توسعه علوم دانشگاهی در راستای رفع نیازمندی های جامعه و کاربردی کردن و به روز رسانی علوم از یک سو و پاسخگویی به سلایق مختلف جوانان علاقمند به تحصیل در دانشگاه از سوی دیگر، رشته های جدید شناسایی و ایجاد خواهد شد.»

دکتر برهانی فر با اشاره به تعامل، همدلی و همکاری بسیار خوبی که در واحد کرج در میان اقشار مختلف اعم از کارمند، استاد و دانشجو برقرار است، از دانشجویان خواست در صورت نیاز نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را با مسئولین دانشگاه و بویژه رئیس واحد در میان گذاشته و تحقق آن را پیگیری نمایند.

رئیس واحد کرج همچنین تعامل گسترده این دانشگاه با سازمان ها و ارگان های دیگر را مطلوب ارزیابی نمود و ابراز امیدواری کرد این تعاملات منشاء خیر بوده و کارگشای مسائل و مشکلات دانشگاهی باشد.

در ادامه این مراسم شاعر نامدار ایران صابر خراسانی نیز در میان استقبال پرشور دانشجویان، اشعار خود را با شور و هیجان و احساسی چشمگیر سرود.

در پایان مراسم با حضور مسئولین حاضر از سیزده تن از اساتید برگزیده واحد کرج با اهدای لوح تقدیر و جوایز نفیس قدردانی شد.

همچنین در حاشیه این مراسم نمایشگاه آثار شهید مرتضی مطهری در طبقه زیرین ساختمان امام خمینی(ره) برپا شد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج