در مرحله سوم امدادرسانی

کمک های نقدی و غیرنقدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به مناطق سیل زده ارسال شد

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۲ کد : ۲۴۶۲ اطلاعیه ها

 

      در مرحله سوم همیاری هموطنان آسیب دیده از سیل، کمک های نقدی و غیرنقدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، به مناطق سیل زده ارسال شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در پی تشکیل ستاد حمایت از سیل زدگان در واحد کرج، به همت بسیج دانشجویی و کانون هلال احمر دانشجویان این دانشگاه و با همکاری سازمان هلال احمر استان البرز، کمک های نقدی و غیرنقدی دانشجویان، کارکنان و استادان طی مراسمی با حضور دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج ، به منظور ارسال به مناطق سیل زده به و محمدباقر خلفی معاون امور جوانان سازمان هلال احمر استان البرز تحویل داده شد.

     گفتنی است به منظور همیاری هرچه بیشتر با هموطنان سیل زده، دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله اول امدادرسانی، تیم تخصصی دامپزشکی این دانشگاه متشکل از استادان و دانشجویان دامپزشک را برای بررسی وضعیت موجود و ارائه کمک های تخصصی به دامداران و دام های آسیب دیده و پیشگیری از شیوع بیماری های مشترک میان انسان و دام از روزهای نخست بروز سیل به مناطق آسیب دیده استان گلستان اعزام نمود.

   همچنین در مرحله دوم نیز استادان و کارکنان این دانشگاه با اهدای یک روز از حقوق فروردین ماه و دانشجویان با واریز وجوه مورد نظر به شماره حساب اعلام شده از سوی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، به یاری هموطنان سیل زده شتافتند.

   در گام سوم نیز کمک های نقدی و غیرنقدی دانشگاهیان با همکاری بسیج دانشجویی و اعضای کانون هلال احمر دانشجویی واحد کرج جمع آوری و به منظور ارسال سریع به مناطق درگیر سیل، به سازمان هلال احمر استان البرز تحویل شد.

  همچنین در آموزشکده سمای واحد کرج نیز چادرهایی توسط هلال احمر دانشجویی به منظور جمع آوری کمک دانشگاهیان برای استان های سیل زده برپاشده، که به جمع آوری و ارسال کمک ها مشغول می باشد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج