رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز

بیش از ۲۰۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی ارسال شده است

۲۰ تیر ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۸ کد : ۲۶۴۵ اطلاعیه ها

 

    دکتر محمدحسن برهانی فر از ارسال بیش از 2000 اثر به دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز،  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج اعلام کرد تا کنون بیش از 250 اثر در بخش ادبی، 900 اثر در بخش هنری، 800 اثر در بخش پژوهشی و 30 اثر در بخش تولید نرم افزار و اپلیکیشن به دبیرخانه جشنواره تحویل شده است و پیش بینی می شود تا پایان وقت امروز آثار سایر واحدهای باقیمانده نیز به این آمار افزوده شود.

    دکتر محمدحسن برهانی فر به اتفاق جمعی از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در آخرین روز ارسال آثار دانشجویان، کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره هنر و ادبیات دینی از محل دبیرخانه و روند تحویل و ثبت آثار رسیده بازدید کرد.

    وی ضمن بازدید از محل تحویل، نحوه ثبت، دسته بندی و نگه داری آثار توصیه هایی را به منظور انجام بهتر امور ارائه نمود و تاکید کرد: میزبانی این جشنواره قرآنی مهم افتخاری است که واحد کرج همچون سایر امور فرهنگی، اهتمام ویژه ای در انجام شایسته آن به کار خواهد گرفت.

   دکتر برهانی فر در حاشیه این بازدید در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی واحد کرج گفت: دبیرخانه این جشنواره در پنج بخش پژوهشی، فناوری، هنری، ادبی و تحقیقات و با بیست رشته شامل: مقاله نویسی، تلخیص کتاب، تولید نرم افزار و اپلیکیشن، کانال و شبکه های مجازی، خوشنویسی، معرق و منبت، عکاسی، فیلم کوتاه، نقاشی، نقاشی خط، طراحی پوستر، مشبک، تذهیب، شعر، داستان نویسی، نمایشنامه نویسی، فیلمنامه نویسی، نماهنگ و پویانمایی آثار دانشگاهیان سراسر کشور را دریافت کرده و پس از اتمام زمان مقرر به کمیته های تخصصی داوری تحویل خواهد داد.

   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با اشاره به تعداد بالای آثار رسیده به لزوم تفکیک و داوری دقیق آثار در کمیته های داوری اشاره کرد و گفت: تاکنون واحدهای همدان، آذربایجان شرقی و غربی، فارس، زنجان، کهکیلویه و بویراحمد، هرمزگان، خراسان رضوی و شمالی، ایلام، بوشهر، کرمان، گیلان، مازندران، چهارمحال و بختیاری، قزوین، سمنان و کرمانشاه، قم و همدان آثار خود را ارسال نموده و سایر واحدهای دانشگاهی نیز تا پایان امروز، آثار خود را به دبیرخانه تحویل خواهند داد.

   گفتنی است دکتر برهانی فر همچنین با نمایندگان واحدهای دانشگاهی حاضر که به منظور تحویل آثار خود در دبیرخانه جشنواره حضور داشتند دیدار و گفتگو کرد.

     در این دیدارها نماینده استان قزوین، از حسن میهمان نوازی و قبول مسئولیت خطیر فرهنگی میزبانی این جشنواره توسط واحد کرج تقدیر کرد و گفت: برگزاری چنین جشنواره هایی، به فعالان زمینه قرآن و امور فرهنگی دلگرمی داده و سبب می شود در برابر مشکلات موجود با انگیزه بیشتری فعالیت کنند.

                                                                                                                   روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز