طی حکمی از سوی استاندار البرز

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج دبیرکل پژوهش البرز شد

۲۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۶ کد : ۲۶۴۷ اطلاعیه ها

 دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج طی حکمی از سوی استاندار البرز به عنوان دبیرکل پژوهش، فناوری و نوآوری البرز برگزیده شد.

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، در اولین نشست دکتر رمضانی معاون برنامه و بودجه استانداری البرز و هیأت همراه با مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج، میزبانی برگزاری همایش پژوهش، فناوری و نوآوری استان البرز در سال 1398 به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج محول شد.

     در این نشست دکتر برهانی فر ضمن ابراز خرسندی از این میزبانی، توانمندی، تجارب و پتانسیل پژوهشی و اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج را در برگزاری همایش های بین المللی، کشوری، منطقه ای و استانی پشتوانه موثری در این میزبانی برشمرد و افزود: برنامه های پژوهشی دیگری نیز به این دانشگاه پیشنهاد شده است که با بهره گیری از تجارب و تیم توانمند اجرایی و پژوهشی امیدواریم در سطح بین الملل اجرایی شود.

    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز از مدیریت کلان استانی عزیزالله شهبازی استاندار البرز تقدیر کرد و گفت: امیدواریم با نگاه ویژه و مثبت ایشان به پژوهش استان، گام های بزرگ و ماندگاری در این زمینه در البرز برداشته شده و در کارنامه این استان به نیکی ثبت شود.

   در ادامه این نشست دکتر رمضانی معاون برنامه و بودجه استانداری البرز نیز با ابراز خرسندی از میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در همایش پژوهش، فناوری و نوآوری سال 98 استان البرز، سوابق درخشان مدیریتی، آموزشی و پژوهشی دکتر برهانی فر را در برگزاری هرچه بهتر این همایش مهم استانی موثر برشمرد.

      وی ضمن بیان توضیحاتی در خصوص نحوه برگزاری این همایش گفت: این همایش استانی در هفته پژوهش و در آذرماه سال 98 با حضور تمامی دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و سازمان ها و ارگان های استان البرز برگزار خواهد شد.

     دکتر رمضانی ضمن تاکید بر اینکه برنامه ها و فعالیت هایی که پیوست پژوهشی و علمی نداشته باشند، از کارایی لازم برخوردار نخواهند بود؛ ادامه داد: هفته پژوهش بزرگترین ارزیابی علمی و پژوهشی برای مدیریت استانی بوده و به منزله ویترینی برای انجام فعالیت های و اقدامات برنامه ریزی شده در این استان خواهد بود.

   وی توضیحاتی در خصوص مسئولین ستاد برگزاری همایش مذکور، شورای سیاستگزاری، کمیته های تخصصی و وظایف و اعضای ستادهای زیرمجموعه آن ارائه و پیشنهاداتی را مطرح کرد.

   در ادامه دکتر رضا جمالپور مشاور ویژه ریاست، دکتر سیداحسان شیرنگی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و دکتر محمدرضا عسکری رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز نیز نکاتی را در خصوص برگزاری این همایش بزرگ استانی به عنوان بزرگترین رخداد علمی استان البرز بیان داشتند و ابراز امیدواری کردند با بهره گیری از تجارب سایر دانشگاه ها و ارگان های استان البرز در برگزاری شایسته این همایش، گام به سزایی در ریل گذاری آتی دستگاه های اجرایی، علمی و پژوهشی استان و کشور برداشته شود. 

   روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج