در ادامه سلسه نشست ها با سازمان ها و ارگان های استان البرز

مشکلات و مسائل شهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بررسی شد

۲۵ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۲ کد : ۲۶۵۵ اطلاعیه ها

 

     رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج با رئیس و اعضای شورای اسلامی کرج،  شهردار منطقه 7 کرج و رئیس شعب بانک رفاه البرز دیدار کرد.

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در ادامه سلسله نشست های ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با سازمان‌ها و ادارات این استان، دکتر محمدحسن برهانی فر با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج، شهردار منطقه 7 کرج و رئیس شعب بانک رفاه کارگران استان البرز در اتاق شورای واحد کرج دیدار کرد.

    وی در نشستی که با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج و شهردار منطقه 7 کرج داشت به طرح پاره ای از مشکلات و مسائل شهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج پرداخت و پیشنهاداتی را برای رفع این مسائل و برون رفت از مشکلات موجود ارائه نمود.

    در این نشست عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر کرج نیز با برشمردن دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از سازمان های فرهنگی و علمی تاثیرگذار در کلانشهر کرج و استان البرز ، حمایت خود را از این دانشگاه اعلام کرد و ابراز امیدواری کرد با تعامل مثبت، مشکلات موجود بیش از پیش مرتفع گردد.

    همچنین در نشست دیگری که با فردین قبادپور مدیر شعب رفاه کارگران استان البرز نیز راهکارهای ارائه تسهیلات به دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج به بحث و بررسی گذاشته شد و در پایان مقرر شد ارائه تسهیلات در قالب تفاهم نامه ای فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی و بانک رفاه کارگران استان البرز آماده و به امضای طرفین برسد.

                                                                    روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج