با حضور در دانشکده فنی و مهندسی صورت گرفت

بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج از روند آمادگی برای میزبانی مسابقات ملی بتن

۰۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۲ کد : ۲۷۰۲ اطلاعیه ها

 

 

 دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با حضور در دانشکده فنی و مهندسی از روند آمادگی این دانشگاه برای مسابقات ملی بتن بازدید کرد.

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در این بازدید دکتر برهانی فر ضمن بازدید از کارگاه های تخصصی این دانشکده، از توانمندی ها، امکانات و پروژه های آماده شده تیم دانشجویی بتن برای حضور هرچه شایسته تر در هفدهمین دوره مسابقات ملی بتن که با همکاری انجمن بتن کشور و به میزبانی واحد کرج در مهرماه امسال در این دانشگاه برگزار می شود؛ بازدید کرد.

    دکتر برهانی فر ضمن استماع گزارشی از میزان پیشرفت امور تاکید کرد: دانشگاه با تمامی ظرفیت های مادی و معنوی خود برای برگزاری شایسته این رویداد علمی و دانشجویی کشور تلاش می کند.

  همچنین دست اندرکاران تیم دانشجویی بتن واحد کرج برخی مشکلات و مسائل خود را با رئیس این دانشگاه مطرح کرده و دستورات لازم را به منظور رفع این موانع و پیگیری و تسریع روند امور، دریافت کردند.

     رئیس واحد کرج تصریح کرد: از مهمترین وظایف دانشگاه ها در کنار پرداختن به آموزش علمی، گام برداشتن در مسیر توسعه تعامل های میان دانشگاهی، تبادل اطلاعات و دستاوردهای علمی، پرورش استعدادها، نوآوری ها و خلاقیت های علمی پژوهشی و ایجاد فرصتی برای بروز و ظهور این استعدادهاست که با برگزاری مسابقات علمی تخصصی این امر به صورت اختصاصی برای هر رشته قابل دستیابی است.

     وی با اشاره به موانع اقتصادی موجود در مسیر تحقیقات علمی، خاطرنشان کرد: در امور علمی، پژوهشی و دانش بنیان، همه چیز در حیطه اقتصاد و مسائل اقتصادی خلاصه نمی شود، هرچند که نقش عوامل اقتصادی را نمی توان نادیده گرفت.

                                                                                                                          روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج