با حضور در دانشکده ها و حوزه های ثبت نامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج از روند ثبت نام دانشجویان بازدید کرد

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۰ کد : ۲۷۴۱ اطلاعیه ها

 

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با شروع ثبت نام دانشجویان در نیمسال اول سال تحصیلی  99-98 در دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس واحد کرج طی بازدیدی از نزدیک به مشاهده روند ثبت نام پرداخت.

      در این بازدید که دکتر محمد حسن برهانی فر را مدیرکل امور فرهنگی، رئیس دانشکده های حسابداری و مدیریت، روانشناسی، ادبیات و زبان های خارجی و تعدادی از مسئولین آموزشی دانشگاه همراهی می کردند؛ ضمن مشاهده روند ثبت نام برخی از مسائل و مشکلات موجود با دستور مسئولین حاضر مرتفع گردید.

 

    

   رئیس واحد کرج با اشاره به ظرفیت های مناسب واحد کرج برای تحصیل اعم از فضا، امکانات و تجهیزات، بر لزوم ایجاد محیطی آرام و بدون استرس برای دانشجویان مخصوصا دانشجویان تازه وارد به دانشگاه تاکید کرد.

   وی ضمن داشتن سعه صدر و تکریم ارباب رجوع را یکی از مهمترین ارکان رفتار در دانشگاه دانست و گفت: الگوی رفتاری کارکنان دانشگاه نشان‌دهنده سیاست کلی اداری و فرهنگی آن است و لذا از اهمیت خاصی برخوردار است.

     دکتر برهانی فر از روند آرام و منظم ثبت نام دانشجویی در دانشکده های مختلف این دانشگاه ابراز رضایت نموده و از کارکنان و مسئولین مربوطه تقدیر کرد.         

                                                                          روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج