در معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

اولین جلسه کمیته علمی ستاد هفته پژوهش و فناوری استان البرز برگزار شد

۰۱ آبان ۱۳۹۸ | ۲۱:۱۹ کد : ۲۸۰۹ اطلاعیه ها

در اولین جلسه کمیته علمی ستاد گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری استان البرز نحوه انتخاب پژوهشگربرتر، فناوربرتر و ایده برتردر بین مراکز آموزشی و پژوهشی و نیز غرفه برتر در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی هفته پژوهش استان البرز بررسی شد.

  در این جلسه که با حضور دکترحامد ثابت معاون پژوهشی و فناوری، دکتر علیرضا هژبری، دکتر رضا عزتی از واحد کرج، دکتر شاکری و شیرایی از دانشگاه خوارزمی کرج ، دکترصفری از دانشگاه علوم پزشکی کرج ، دکترجورغلامی از پردیس کشاورزی دانشگاه تهران و دکترخرسند از دانشگاه پیام نور کرج تشکیل شد؛ موضوعاتی همچون: انتخاب پژوهشگر برتر، شرایط ارسال و بررسی مدارک پژوهشگران، انتخاب ایده برتر و فناور برتر، انتخاب پژوهشگر از میان دانشمندان 1% برتر دنیا ، انتخاب دانش آموز برگزیده و معرفی غرفه برتر به بحث و بررسی گذاشته شود.

   در این جلسه مقرر شد کمیته علمی با در نظر گرفتن کلیه شاخص انتخاب پژوهشگر برتر ، تعداد 10 نفر پژوهشگر برتر را در سطح استان از میان گروه های آموزشی مختلف ( شامل 9 نفـر از علوم پایه، فنی، کشاورزی، دامپزشکی، انسانی، هنر و نیز گروه علوم پزشکـی ) و یکنفر از دستگاه های اجرایی  انتخاب و معرفی نمایند.

همچنین  در این جلسه مصوب شد که از میان غرفه های شرکت کننده در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان البرز،  تعداد 5 غرفه بعنوان غرفه برتر انتخاب و معرفی شوند.

در پایان جلسه نیز مهلت کلیه مکاتبات با سازمانها و مراکز آموزشی و پژوهشی استان جهت ارسال مدارک پژوهشگران حداکثر تا تاریخ 30/7/98  و آخرین مهلت دریافت مدارک از سوی دبیرخانه جشنواره هفته پژوهش استان البرز 18  آبانماه  اعلام شد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج