دکتر محمدحسن برهانی فر در مراسم گرامیداشت ۹ دی:

۹ دی روز بیعت مجدد با ولایت و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است

۰۹ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۷ کد : ۲۹۲۸ اطلاعیه ها

 

دکتر محمد حسن برهانی فر در نشست معرفت افزایی اساتید استان البرز ویژه گرامیداشت 9دی تحت عنوان روز بصیرت، بر اهمیت 9 دیماه در جامعه پرداخت.

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج دکتر محمدحسن برهانی فر در نشست معرفت افزایی اساتید استان البرز ویژه گرامیداشت 9دی که در سالن اجتماعات شهید مطهری این دانشگاه و با حضور بیش از 200 نفر از اساتید بسیجی البرز برگزار شد،9 دی را روز بیعت مجدد با ولایت و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی برشمرد.

    رئیس واحد کرج با افتخار به اینکه از بدو تشکیل بسیج اساتید در واحد کرج، عضویت این نهاد مقدس را داشته است؛ اظهار داشت: بسیج اساتید راه طولانی و اهداف بلندی در پیش رو دارد و در کنار بسیج دانشجویی و کارکنان و با اهدافی فراتر و افقی گسترده تر گام بر می دارد.

   وی با معرفی اساتید بسیجی به عنوان فرماندهان جنگ نرم تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران در طی مسیر خود در جهان گسترش یافته و برای تحقق هرچه بیشتر صدور انقلاب به جهان، بسیج اساتید بایستی فراتر از منطقه، شهر، استان و کشور بیاندیشند.

     دکتر برهانی فر تاکید کرد: اساتید بسیجی باید فکر و عملکرد جهانی داشته باشند و شایسته است که در این راستا بخش بین الملل بسیج اساتید فعالیت خود را مضاعف نماید.

     رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در پایان سخنانش ابراز امیدواری کرد: اجتماع کیفی و اثر گذار بسیج اساتید، اهدافی فراتر از آنچه تا کنون به دست آمده را با برنامه ریزی دقیق و تعهد فزاینده محقق نماید.

             روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج