پیام تسلیت دکتر برهانی فر به مناسبت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

۱۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۱ کد : ۲۹۴۰ اطلاعیه ها

بسم رب الشهد اء        و الصدیقین

«والذین هاجروا فی سبیل‌الله ثم قتلوا او ماتوا لیرزقنهم الله رزقا حسنا و ان‌الله لهو خیر الرازقین»        "سوره حج آیه ۵۸"

«و آنان که در راه خدا از وطن هجرت گزیده و در این راه کشته شده یا مرگ‌شان فرا می‌رسد، البته خدا رزق و روزی نیکویی نصیب‌شان می‌گرداند، که همانا خداوند بهترین روزی ‌دهندگان است.»

شهادت سردار رشید اسلام سپهبد  حاج قاسم سلیمانی رضوان الله تعالی علیه نه فقط برای ملت ایران اسلامی  بلکه برای آزادی خواهان جهان و ملت های مسلمان خاورمیانه  خصوصاً مردم عزیز کشورهای محور مقاومت که سال های متمادی در آتش خون و جنگ سلطه، جهل و تزویر سوختند و با رشادت های این شهید سرفراز به ارمغان امنیت دست یافتند، سخت و جانکاه است. ایشان افتخارات بسیاری را کسب کردند که خداوند توفیقش را به هر کسی نمی دهد. افتخار نجات جان انسان ها بر هر آیین و مذهب و مسلکی بودند در اقصی نقاط کشورهای محور مقاومت، افتخار نجات حریم علوی وحسینی و زینبی از شر متحجرین داعشی، افتخار حفظ ثغور ایران اسلامی از دشمنان میهن، افتخار سالها جهاد و مجاهدت و تربیت انسان های خالص، متقی و ایثارگر در جهان اسلام و افتخارات  بسیاری که زبان از شمردن آن ها عاجز است.

اینجانب این ضایعه ی عظیم را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج ) ، رهبر عظیم الشأن انقلاب(مد ظله العالی) و نیروهای مسلح کشور خصوصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین خانواده محترم آن پاکباخته راه خدا تبریک و تسلیت عرض نموده  و برای آن پیرو راستین حضرت اباعبد الله الحسین (ع) علو درجات و  رضوان بهشت برین آرزو می کنم. راهش پر رهرو و نامش گرامی باد.

                    

                    دکتر محمدحسن برهانی فر

                     رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز