با حضور مسئولین استانی و کشوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

از آثار برگزیده بیست و چهارمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت تقدیر شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۷ کد : ۲۹۹۳ اطلاعیه ها

طی مراسمی با حضور مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی  و استان البرز از نفرات برگزیده بیست و چهارمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر شد.

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، در این مراسم اختتامیه حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج، دکتر عبدالمجید طالب تاش رئیس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، علی عزتی رئیس اداره کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم اکبری معاون فرهنگی و دانشجویی واحد کرج، حجت الاسلام والمسلمین دکتر داود خوشباور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و جمعی از مسئولین فرهنگی، قرآنی، دانشگاهی و استانی حضور داشتند.

    در ابتدای مراسم و پیش از حضور در سالن اجتماعات شهید مطهری واحد کرج، مسئولین حاضر با زیارت مزار شهدای گمنام واحد کرج، ضمن نثار شاخه های گل و قرائت فاتحه، به روح پرفتوح شهدای جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تا کنون ادای احترام کردند.

   سپس در مراسم اختتامیه دکتر عبدالمجید طالب تاش رئیس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن بیان گزارشی از روند برگزاری جشنواره از ابتدا تا انتها، از میزبانی شایسته واحد کرج بویژه ریاست و دست اندرکاران این جشنواره قرآنی تقدیر کرد.

   وی همچنین از حمایت ها و تلاش های مسئولین و دست اندرکاران فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، مسئولین دفاتر و کانون های قرآن و عترت و کلیه عوامل اجرایی در جهت هرچه باشکوه تر برگزارتر شدن این مراسم معنوی قدردانی نمود.

    دکتر طالب تاش با تاکید بر اینکه یک اثر قرآنی همچون مخلوقی زنده و با روح است؛ گفت: با حضور در جشنواره های قرآنی آثاری خلق می شود که نورانیت آن به کل جامعه و کل هستی ساطع می گردد و لذا خلوص نیت و حضور قلب، در خلق یک اثر معنوی بسیار موثر است.

    در این مراسم برنامه های فرهنگی همچون تواشیح، سرود انقلابی و پخش کلیپ نیز اجرا شد و در پایان از رتبه های اول تا سوم در سه گروه اساتید، دانشجویان و کارکنان در رشته های مختلف به شرح ذیل تقدیر شد:

نفرات اول تا سوم  بیست و چهارمین جشنواره هنر وادبیات دینی و پژوهشی قرآن وعترت (مرحله کشوری )دانشگاه آزاد اسلامی

رشته مقاله نویسی  اساتید

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته مسابقه

امتیاز

رتبه

استان

1

حسن ستاری ساربانقلی

مقاله نویسی اساتید

97

اول

آذربایجان شرقی-تبریز

2

نیما رمضانی

مقاله نویسی اساتید

96

دوم

مازندران- ساری

3

محمد صالحی

مقاله نویسی اساتید

95

سوم

مازندران-ساری

رشته مقاله نویسی دانشجویان

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

میثم جودکی

مقاله نویسی

94

اول

مرکزی-محلات

2

عماد بدری

مقاله نویسی

92

دوم

مرکزی-محلات

3

میثم قدسی

مقاله نویسی

91

سوم

اصفهان- دهاقان

 

رشته مقاله نویسی کارکنان

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

سعید ابراهیمی فرد(استاد)

مقاله نویسی

99

اول

فارس-زرقان

2

غلامرضا محبیان

مقاله نویسی

88

دوم

لرستان-خرم آباد

3

 

زهره ربیعی

مقاله نویسی

82

سوم

تهران-تهران شمال

 

 

نفرات اول تا سوم  بیست و چهارمین جشنواره هنر وادبیات دینی و پژوهشی قرآن وعترت (مرحله کشوری )دانشگاه آزاد اسلامی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

مستانه چهری

پایان نامه

94

اول

البرز-کرج

2

محمد حیدری

پایان نامه

90

دوم

مازندران- ساری

3

محمد رضا رحیمی

پایان نامه

88

سوم

تهران- تهران مرکزی

 

 

 

 

 

 

رشته پایان نامه

رشته:تلخیص کتاب

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

علی عزیز خانی

تلخیص کتاب

80

دوم

البرز- کرج

رشته:شعر

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

برهان حیدری

شعر

100

اول

مرکزی- محلات

2

اکرم  مالکی

شعر

96

دوم

اصفهان- خمینی شهر

3

محمد زیار

شعر

95

سوم

تهران-تهران مرکزی

رشته :فیلمنامه(رشته جشنواره ملی )

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

بابک دهقانی

فیلم نامه

80

دوم

هرمزگان-بندر عباس

2

حسین اصغر زاده

فیلم نامه

70

سوم

خراسان رضوی- نیشابور

 

نفرات اول تا سوم  بیست و چهارمین جشنواره هنر وادبیات دینی و پژوهشی قرآن وعترت (مرحله کشوری )دانشگاه آزاد اسلامی

رشته فیلم کوتاه

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

سجاد باغ بهشتی

فیلم کوتاه

80

دوم

علوم پزشکی تهران

2

احمد رضا کیان ارثی

فیلم کوتاه

70

سوم

اصفهان-خمینی شهر

رشته مشبک

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

زهرا مولایی

مشبک

100

اول

تهران- تهران

2

ابوالفضل طاهری

مشبک

98

دوم

خراسان رضوی-مشهد

3

ماندانا رجائی دستغیب

مشبک

90

سوم

فارس-شیراز

 

رشته:منبت ومعرق

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

الهام خوشنویس زاده

معرق و منبت

97

اول

اصفهان-خمینی شهر

2

رفعت حسینی نژاد

معرق و منبت

95

دوم

مازندران-قائم شهر

3

حسین داودی

معرق و منبت

93

سوم

لرستان-خرم آباد

 

رشته :شبکه های مجازی (رشته جشنواره ملی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

مجید غفوری

کانال مجازی

75

سوم

البرز- کرج

 

نفرات اول تا سوم  بیست و چهارمین جشنواره هنر وادبیات دینی و پژوهشی قرآن وعترت (مرحله کشوری )دانشگاه آزاد اسلامی

رشته :نرم افزار pcوموبایلی و اپلیکیشن

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

الهه کاظمی نیا

نرم افزار

92

اول

سمنان-سمنان

2

کاظم دهناد

نرم افزار

82

دوم

خراسان شمالی- اسفراین

3

محمد جواد نبوی

نرم افزار

75

سوم

یزد-یزد

 

رشته: نقاشی خط

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

راضیه قنبری

نقاشی خط

95

اول

خراسان رضوی -نیشابور

2

مسعود ربانی

نقاشی خط

90

دوم

مازندران-چالوس

3

علی جانجان

نقاشی خط

85

سوم

همدان-ملایر

 

رشته:نقاشی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

سوسن قربانی جم

نقاشی

95

اول

همدان-همدان

2

فرزانه دهکردی

نقاشی

88

دوم

قم- قم

3

فاطمه رفیعی

نقاشی

82

سوم

البرز-کرج

 

 

نفرات اول تا سوم  بیست و چهارمین جشنواره هنر وادبیات دینی و پژوهشی قرآن وعترت (مرحله کشوری )دانشگاه آزاد اسلامی

رشته:نگارگری( تذهیب)

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

رومینا اخوان قدس قزوینی

تذهیب

100

اول

قزوین-قزوین

2

امیر محمد  رضا زاده

تذهیب

95

دوم

اصفهان-خمینی شهر

3

سحر حسین آبادی

تذهیب

88

سوم

همدان-همدان

 

رشته : نماهنگ

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

احمد شفازاده

نماهنگ

97

اول

البرز-کرج

2

کیمیا شکری

نماهنگ

95

دوم

تهران-تهران شرق

3

ریحانه نوری

نماهنگ

91

سوم

تهران -تهران شرق

رشته :نمایشنامه نویسی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

عاطفه امیری

نمایشنامه نویسی

85

دوم

مرکزی-محلات

2

حسین سر پلی زاده

نمایشنامه نویسی

83

دوم

گیلان-لاهیجان

3

سروش علاقبندان

نمایشنامه نویسی

75

سوم

                           البرز-کرج

 

 

نفرات اول تا سوم  بیست و چهارمین جشنواره هنر وادبیات دینی و پژوهشی قرآن وعترت (مرحله کشوری )دانشگاه آزاد اسلامی

رشته: نستعلیق

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

عبدارضا کرمانی

نستعلیق

95

اول

البرز- کرج

2

افشین رزمی

نستعلیق

92

دوم

آذربایجان غربی-ارومیه

3

غلامرضا کارگردان

نستعلیق

90

سوم

اصفهان-خوراسگان

 

رشته: نسخ

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

حسین صفدری

نسخ

90

اول

قم- قم

2

شیما عابدینی

نسخ

80

دوم

تهران- تهران شرق

3

زرآسا رجائی دستغیب

نسخ

75

سوم

فارس- شیراز

 

رشته: ثلث

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

مرتضی طلایی

ثلث

100

اول

مرکزی-اراک

2

سلمان نیازی

ثلث

95

دوم

مرکزی-اراک

3

مهدیه قره لو

ثلث

90

سوم

آذربایجان غربی- ارمیه

 

 

نفرات اول تا سوم  بیست و چهارمین جشنواره هنر وادبیات دینی و پژوهشی قرآن وعترت (مرحله کشوری )دانشگاه آزاد اسلامی

رشته : داستان نویسی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

حمیدرضا جدیدی

داستان نویسی

98

اول

مرکزی-محلات

2

زهرا ملایی

داستان نویسی

93

دوم

تهران- تهران مرکزی

3

فرشید آرام جو

داستان نویسی

90

سوم

تهران- تهران مرکزی

 

رشته :عکس

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

مرتضی حسن آخوندی

عکس

95

اول

هرمزگان- بندر عباس

2

کاوه رسولی نسب

عکس

90

دوم

آذربایجان غربی- پیرانشهر

3

خسرو رازیان

عکس

88

سوم

آذربایجان غربی- پیرانشهر

 

رشته:طراحی پوستر

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته

امتیاز

رتبه

استان

1

علی صابری

طراحی پوستر

96

اول

قم-قم

2

احمد عزیز پور

طراحی پوستر

91

دوم

آذربایجان شرقی-تبریز

3

رهی غفاریان

طراحی پوستر

86

سوم

البرز- کرج

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز