در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

احکام انتصاب رئیس دبیرخانه هیأت امنای البرز و سرپرست امور حقوقی البرز ابلاغ شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۸ کد : ۳۰۱۱ اطلاعیه ها

احکام انتصاب دکتر مصطفی مبلغی به عنوان رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و دکتر حمید بذرپاچ به عنوان سرپرست اداره کل حقوقی و صیانت از دارایی های دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به آنان ابلاغ شد.

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، در این جلسه که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج و جمعی از مسئولین واحدهای دانشگاهی البرز برگزار شد؛ دکتر محمدحسن برهانی فر با ذکر سوابق اجرایی دکتر مصطفی مبلغی، طی حکمی، وی را به عنوان رئیس دبیرخانه هیأت امنای البرز منصوب کرد.

    دکتر برهانی فر با تاکید بر اینکه رعایت اخلاق، عدالت و اصول مذهبی در جهت پیشبرد قوانین موثر خواهد بود ابراز امیدواری کرد: با رعایت مبانی انسانی در انجام مسئولیت های اداری و قانونی، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نشود.

     دکتر مبلغی نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج گفت: با اتکا به الطاف ایزد منان و در سایه حمایت ها و راهنمایی های ریاست محترم دانشگاه و نیز همدلی و همکاری سایر مسئولین دلسوز در این دانشگاه، در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه و حل برخی مشکلات موجود در واحدهای دانشگاهی استان البرز کوشش خواهد کرد.

    قابل ذکر است دکتر مبلغی که پیش از این سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع واحد کرج را عهده دار بود؛ چندی پیش به منظور جلوگیری از وقفه امور اداری دبیرخانه هیأت امنای البرز با حفظ سمت مسئولیت امور این دبیرخانه را نیز بر عهده گرفت تا پس از طی مراحل اداری و روند قانونی، انتصاب وی رسما صورت پذیرد.

   در ادامه این مراسم همچنین دکترحمید بذرپاچ به عنوان سرپرست اداره کل حقوقی و صیانت از دارایی های دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز منصوب شد.

     دکتر برهانی فر با تقدیر از زحمات و خدمات شایسته حسین ذبیحی سیف که پس از طی دوران تصدی مسئولیت امور حقوقی واحد کرج به درجه بازنشستگی نائل شده، با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای معنوی، از خداوند متعال برای وی موفقیت در مراحل بعدی زندگی را مسئلت نمود.

 وی همچنین ابراز امیدواری کرد که دکتر بذرپاچ نیز در مسئولیت جدید خود بیش از پیش به خدمت موثر به دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج موفق بوده و با بهره گیری از تجربیات ارزشمند خود در احقاق حقوق حقه دانشگاه و محافظت و صیانت از این امانت بزرگ، از هیچ تلاشی فروگذار نکند.

    دکتر بذرپاچ نیز ضمن تشکر از اعتماد ریاست و مسئولین دانشگاه، تصریح کرد بیش از پیش تمام توان و تعهد خود را در مسیر خدمت به دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به کار خواهد گرفت.

                                                                         روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز