با هدف ترویج فرهنگ ارزشمند وقف برگزار شد

دومین جلسه هم اندیشی خیرین و اوقاف دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۴ کد : ۳۳۱۵ اطلاعیه ها

 

 

دومین جلسه کمیته هم اندیشی خیرین و اوقاف دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در راستای ترویج فرهنگ والای وقف و امور خیر در اتاق شورای واحد کرج برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، در این نشست که با حضور اعضای حقیقی و حقوقی کمیته هم اندیشی خیرین و اوقاف دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز برگزار شد؛ اهدافی همچون شناسایی و ساماندهی خیرین در جهت بهره مندی از ظرفیت های مادی و معنوی آنان در جهت پیشبرد اهداف عالیه آموزشی، فرهنگی، علمی و اجتماعی دانشگاه، ساماندهی موقافات به منظور ترویج فرهنگ ارزشمند وقف و بسترسازی، اعتمادسازی و اطلاع رسانی در جهت افزایش مشارکت های مددی هدفمند دنبال شد.

    از مهمترین نتایج حاصل از این جلسه هم اندیشی می توان به: تدوین نقشه راه با بهره گیری از دستورالعمل های سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و ارائه راهکارهای مربوطه، تشکیل بانک اطلاعاتی از خیرین دانشگاهی از گذشته تا کنون و نیز بررسی وضعیت اموال و اماکن وقفی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز اشاره کرد.

   همچنین در این جلسه راهکارهای شناسایی خیرین علاقمند به شرکت در امور خیریه دانشگاهی بررسی و پیشنهادهایی به منظور استفاده بهینه از توانمندی ها و ظرفیت های مادی و معنوی خیرین در به ثمر نشاندن مقاصد عالی علمی آموزشی فرهنگی دانشگاه ارائه گردید.

               روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج