حضور مسئولین و موسسات خیریه استان البرز در ضیافت افطاری کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

۱۶ تیر ۱۳۹۴ | ۲۰:۲۸ کد : ۳۳۶ اخبار دانشگاه
حضور مسئولین و موسسات خیریه استان البرز در ضیافت افطاری کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
حضور مسئولین و موسسات خیریه استان البرز در ضیافت افطاری کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

       

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج  هشتمین دوره ضیافت افطاری کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج تحت عنوان هشتمین میثاق ماندگار  برگزار شد.

        در این مراسم که در سالن اجتماعات مرکزی واحد کرج و با حضور جمعی از مسئولین دانشگاهی، مسئولین هلال احمر استان البرز و شورای شهر کرج برگزار شد،  طبق روال هر ساله این کانون دانشجویی موسسات خیریه و عام المنفعه این استان نیز شرکت داشته و رنگ و بوی معنوی به مراسم بخشیدند.

        در طی این مراسم نماینده های موسسات خیریه به توضیح در رابطه با شیوه عملکرد موسسه ی خود پرداختند و  دبیر کانون، مروارید وفادار، توضیحات مختصری در خصوص روند اجرای مراسم، موسسات شرکت کننده، عملکرد و روندکاری کانون دانشجویی هلال احمر و ... ارائه نمود.

        همچنین در طی این برنامه از اعضای قدیمی کانون، آقایان احسان اویسی، علی اصغر عابدی، مصطفی کرمی، سعید معصومی پور و مهرداد اسماعیلی تجلیل به عمل آمد.

     مروارید وفادار دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در مورد برگزاری این مراسم گفت: طبق روال هر ساله سفره افطار به نام حضرت ولیعصر(عج) گشوده شده و میهمانان بصورت جمعی دعای سلامتی آن حضرت را قرائت کردند.

       وی ادامه داد: همکاری و اجرای بی نظیر اعضای کانون در قالب گروه های اجرایی و فرهنگی، این مراسم را به یکی از بهترین مراسم های کانون تبدیل کرد. وفادار با اشاره به هماهنگی در تیم های تشریفات، انتظامات، آماده سازی سالن و افطاری، پذیرایی، فرهنگی، پیگیری، دعوت ها و آشپزی، این عوامل را سبب اجرای مراسمی به یاد ماندنی عنوان کرد.

    دبیر کانون با اشاره به فعالیت های مختلف تبلیغاتی و اطلاع رسانی این کانون تاکید کرد: مشروح این فعالیت ها و اطلاعات در وب سایت کانون به آدرس kanoonhelal.ir درج می گردد.

    دبیر کانون درخصوص تامین منابع مالی و هزینه های مراسم توضیح داد: مانند دوره های گذشته تمام هزینه های مراسم و هماهنگی ها به عهده اعضا، مدعوین و شرکت کنندگان در برنامه بود و جلسه هماهنگی مراسم توسط اعضای شورای کانون برگزار شد که در ستاد برنامه ریزی و هماهنگی مراسم فائزه فرزی نژاد (جانشین دبیر کانون)، فاطمه هوشیار و احسان اویسی حضور داشتند.

   لازم به ذکر است در این مراسم علاوه بر مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، مسئول دفتر اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، فاطمه اسکندری عضو شورای اسلامی شهر کرج، فاطمه بی باک رئیس اداره دانشجویی سازمان جوانان استان البرز، نفیسه زاجکانیها رئیس اداره ارزیابی سازمان جوانان استان البرز  و دکتر محمدرضا پویافر معاون جوانان استان البرز نیز از مسئولین محترم حاضر در مراسم بودند.

همچنین موسسه کیانا، انجمن تالاسمی، موسسه حمایت از اوتیسم و ام اس نیز از موسسات خیریه شرکت کننده در مراسم بودند.

                                                                                   روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج