زنجان، آذربایجان غربی، قم و کردستان برندگان روز نخست دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

۰۴ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۳ کد : ۳۴۴ اخبار دانشگاه
زنجان، آذربایجان غربی، قم و کردستان برندگان روز نخست دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی
زنجان، آذربایجان غربی، قم و کردستان برندگان روز نخست دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

            به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج با حضور 10 تیم قم، کردستان، همدان، آذربایجان غربی، یزد، زنجان، مرکزی، خراسان جنوبی، کرمانشاه و نجف آباد آغاز شد.

    در روز نخست مسابقات تیم های زنجان با کرمانشاه و یزد با آذربایجان غربی از گروه A  و مرکزی باقم و خراسان جنوبی با کردستان از گروه B به مصاف یکدیگر رفتند.

در این مسابقات یزد با آذربایجان غربی دیدار کردند که نتیجه 2 بر 1 به نفع آذربایجان غربی به پایان رسید.

    در دیدار تیم های زنجان و کرمانشاه نیز تیم زنجان با کسب 5 بر 1 برتری کامل خود در برابر کرمانشاه را به نمایش گذاشت.

    از سوی دیگر بازی تیم مرکزی در برابر قم نیز با نتیجه 2 بر 3 به نفع قم به پایان رسید و تیم استان مرکزی با یک گل بیشتر به پیروزی دست یافت.

     در آخرین بازی روز نخست مسابقات دسته سوم فوتبال خراسان جنوبی در مقابل کردستان با 2 گل زده و 3 گل خورده بازی را به کردستان واگذار کرد.

  لازم به ذکر است در امروز سه شنبه 20 مردادماه از ساعت 16 الی 20 مسابقات تیم های یزد با همدان و آذربایجان غربی با کرمانشاه از گروه A و خراسان جنوبی با نجف آباد و کردستان با قم از گروه B برگزار خواهد شد.

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

 

در دومین روز مسابقات دسته دوم فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی  کرج با 6 گل در مقابل قزوین به پیروزی رسید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در دومین روز دسته دو مسابقات فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج در گروه A هرمزگان با آذربایجان شرقی دیدار کرد و در یک بازی زیبا هرمزگان با 3 گل زده و 2 گل خورده به پیروزی رسید.

     بازی دوم این گروه که بین تیم های کهکیلویه و بویراحمد و سیستان و بلوچستان بود به دلیل حذف کهکیلویه و بویراحمد از جدول مسابقات به دلایل انضباطی برگزار نشد.

       از سوی دیگر در گروه B  بوشهر در برابر سمنان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید و تیم کرج و قزوین نیز به مصاف یکدیگر رفتند که در یک بازی پرگل و زیبا کرج 6 بار دروازه قزوین را باز کرد و قزوین تنها توانست 2 گل خورده را جبران نماید.

گفتنی است در روز سوم این مسابقات 4 تیم صعود کننده از دسته 2 به دسته 1 مشخص خواهند شد.

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

کرج، قزوین و سمنان برندگان روز نخست دسته دوم مسابقات فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی 

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج دسته دو مسابقات فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج با حضور 8 تیم کرج، بوشهر، سیستان و بلوچستان ، آذربایجان شرقی، قزوین، کهکیلویه و بویر احمد، سمنان، هرمزگان آغاز شد.

    در روز نخست مسابقات و در گروه A تیم های کرج با آذربایجان شرقی، و هرمزگان با قزوین در زمین چمن ایثار دیدار کردند که در نهایت کرج با ارائه بازی قوی و قابل قبول در برابر آذربایجان شرقی با نتیجه 1 بر صفر پیروز شد.

   بازی هرمزگان در برابر قزوین نیز در یک دیدار دیدنی با نتیجه 3 بر 2 به نفع قزوین به پایان رسید.

       از سوی دیگر در گروه B  تیم سمنان در برابر سیستان و بلوچستان قرار گرفت و در یک بازی پرگل با کسب نتیجه 4 بر 2 به برتری رسید . اما بازی تیم های کهکیلویه و بویراحمد با بوشهر علیرغم کسب نتیجه 2 بر 2 به دلیل مشکلات انضباطی نیمه تمام ماند.

      گفتنی است این مسابقات که تا تاریخ 16 مردادماه ادامه خواهد داشت نیز همانند دسته اول به صورت همزمان در دو محل زمین چمن دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و زمین چمن مجتمع فرهنگی و ورزشی واقع در کردان از ساعت 16  الی 20 هر روز برگزار می شود.

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

 

آغاز دسته دوم مسابقات فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی  از امروز به میزبانی واحد کرج

 

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مسابقات فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج با حضور بیش از 10 تیم از 30 استان کشور از سوم مردادماه سال جاری آغاز شده و تا بیست و پنجم مردادماه ادامه خواهدداشت.

   این مسابقات در سه دسته برگزار می شود که طی آن در مسابقات دسته یک 8 تیم ایلام، تهران، گیلان، کرمان، خوزستان، مازندران، اردبیل، لرستان از تاریخ سوم تا هشتم مردادماه به رقابت پرداختند و در نهایت لرستان مقام اول و خوزستان مقام دوم دسته اول کشور را به دست آوردند.

   با پایان یافتن مسابقات دسته اول، رقابت تیم های دسته دوم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از امروز 10 مردادماه آغاز می شود.

     در دسته دوم این مسابقات که تا تاریخ 16 مردادماه ادامه خواهد شد 8 تیم البرز، بوشهر، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، قزوین، کهکیلویه و بویر احمد، سمنان، هرمزگان شرکت دارند.

     همچنین در دسته سوم نیز که از تاریخ 18 تا 25 مردادماه در جریان خواهد بود، رقابت بین 14 تیم فارس، مرکزی، کرمانشاه، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، قم، زنجان، کردستان، همدان، خراسان جنوبی، چهارمحال بختیاری، یزد، گلستان انجام می گیرد.

    گفتنی است مسابقات به صورت همزمان در دو محل زمین چمن دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و زمین چمن مجتمع فرهنگی و ورزشی واقع در کردان برگزار می شود که ساعات برگزاری این مسابقات در هر دو مکان نیز از 16 الی 20 اعلام شده است.

 

در مسابقات فینال دسته اول فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج لرستان اول شد خوزستان دوم

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در آخرین روز مسابقات سراسری فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و در فینال دسته اول این مسابقات که به میزبانی واحد کرج برگزار شد  تیم های لرستان و خوزستان در جدالی سخت در مقابل هم قرار گرفتند و لرستان با تنها گل این بازی توانست به عنوان اول دست پیدا کند.

    در بازی دیگر گیلان و مازندران در مقابل هم قرار گرفتند و هر دو تیم در یک بازی نفس گیر توانایی های خود را به نمایش گذاشتند و گیلان 2 بر 1 از مازندران پیشی گرفت، اما در انتها و تنها هنگامی که 3 دقیقه تا سوت پایان بازی فرصت بود به دلیل انضباطی بازی بی نتیجه ماند و کسب مقام سوم این دسته به صدور رای نهایی موکول شد.

 

در مسابقات دسته اول فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج خوزستان و لرستان به مرحله فینال مسابقات راه یافتند

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در مرحله نیمه نهایی تیم های دسته اول مسابقات سراسری فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی این مسابقات که به میزبانی واحد کرج برگزار شد 4 تیم خوزستان، گیلان، مازندران و لرستان برای صعود به فینال به رقابت پرداختند.

 در این مرحله تیم های گیلان با خوزستان و لرستان با مازندران در دور نیمه نهایی بازی داشتند که در یک بازی نفس گیر دو تیم گیلان و خوزستان پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی 2-2 رسیدند و کار به ضربات پنالتی کشید.

در ضربات پنالتی بخت با گیلان یاری نکرد و خوزستان با دست یابی به پیروزی، راهی مرحله نهایی شد.

 همچنین در بازی دیگر لرستان در مصاف با مازندران باکسب برتری 3 بر 2 عازم مرحله فینال مسابقات شد.

 گفتنی است خوزستان و لرستان امروز  5شنبه بازی فینال را برگزار می کنند و گیلان و مازندران نیز در مسابقه رده بندی حضور خواهند یافت.

 

در آخرین روز مسابقات دسته اول فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج سرگروه ها و تیم های صعود کننده گروه ها به دور دوم مشخص شدند

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در سومین روز مسابقات سراسری فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و آخرین روز دسته اول این مسابقات که به میزبانی واحد کرج برگزار شد 8 تیم تهران، اردبیل، کرمان، خوزستان، لرستان، گیلان و مازندران به مصاف هم رفتند.

در این مسابقات و در رقابتی پرگل تیم گیلان با 5 گل تهران را مغلوب خود کرد و تهران تنها توانست 2 گل خورده را جبران کند.

تیم خوزستان نیز در مصاف با تیم اردبیل با کسب نتیجه یک بر صف به پیروزی رسید.

همچنین لرستان در برابر کرمان به برتری 3 بر 2 دست یافت و ایلام با یک گل خورده و 2 گل زده از سد مازندران گذشت.

در آخرین روز دسته اول مسابقات از گروه A لرستان به عنوان سرگروه و خوزستان به عنوان تیم دوم به دور بعدی مسابقات صعود کردند. از گروه B نیز گیلان سرگروه شد و مازندران نیز به عنوان دومین تیم گروه B رهسپار دور بعد شد.  

گفتنی است امروز چهارشنبه تیم های گیلان با خوزستان و لرستان با مازندران در دور نیمه نهایی بازی خواهند داشت که برندگان این مسابقات فردا 5شنبه بازی فینال را برگزار می کنند و بازندگان این مسابقات نیز در مسابقه رده بندی حضور خواهند یافت.

 همچنین امروز کرمان با ایلام و اردبیل با تهران بازی خواهند داشت که دو تیم بازنده این مسابقات در دسته دو مسابقات قرار خواهد گرفت.

 

در دومین روز مسابقات دسته اول فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج کرمان، تهران و مازندران به برتری در مقابل حریفان دست یافتند

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در دومین روز از مسابقات سراسری فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی واحد کرج برگزار شد تیم های کرمان، تهران و مازندران در مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند و لرستان و خوزستان نیز با نتیجه 2 بر 2 مساوی شدند.

در این مسابقات کرمان با 4 گل زده در مقابل 1 گل خورده برتری خود را بر اردبیل تحمیل کرد.

همچنین در رقابتی دیدنی تهران 3 بر صفر ایلام را شکست داد و مازندران در برابر گیلان با پیروزی 2 بر 1 زمین مسابقات را ترک کرد.

لرستان نیز در برابر خوزستان به میدان رفت و هر دو تیم با ارائه بازی خوب به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.

گفتنی است واحد کرج میزبان این مسابقات به منظور تاکید بر مسائل فرهنگی و اخلاقی در ورزش در حاشیه این مسابقات اقدام به برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی کرده است.

از جمله این برنامه ها می توان به اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با حضور ورزشکاران، مربیان، سرپرستان و عوامل اجرایی مسابقات اشاره داشت.

همچنین در بین دو نماز حجت الاسلام والمسلمین انصاری با بیان سخنانی در خصوص اخلاق ورزشی و اسلامی ورزشکاران به بازگویی منش و خصوصیات اخلاقی و انسانی پهلوانان ایرانی مانند پوریای ولی پرداخت که مورد استقبال نمازگزارن قرار گرفت.

 

نتایج اولین روز مسابقات دسته اول فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج اعلام شد

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در نخستین روز از مسابقات سراسری فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی واحد کرج برگزار شد تیم های خوزستان، لرستان، گیلان و مازندران پیروز مسابقات بودند.

در این مسابقات و در رقابتی دیدنی تیم خوزستان در مصاف با تیم کرمان با کسب نتیجه 4 بر یک به پیروزی رسید.

همچنین لرستان در برابر اردبیل به میدان رفت و با ارائه بازی خوب خود با برتری 3 بر صفر به پیروزی دست یافت.

در همین مسابقات گیلان نیز توانست در یک بازی نفس گیر با کسب نتیجه 3 بر یک ایلام را شکست دهد.

مازندران هم با 4 گل در برابر تهران ایستاد و تنها 2 گل دریافت کرد و توانست پیروز این مسابقه باشد.

 

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج میزبان مسابقات فوتبال دانشجویی کشور شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج این دانشگاه میزبان برگزاری مسابقات فوتبال دانشجویان کشور  از تاریخ سوم تا بیست و پنجم مردادماه سال جاری خواهد بود.

مسابقات مذکور با حضور بیش از 10 تیم از 30 استان کشور  و در سه دسته برگزار خواهد شد و طی آن در مسابقات دسته یک 8 تیم ایلام، تهران، گیلان، کرمان، خوزستان، مازندران، اردبیل، لرستان از تاریخ سوم تا هشتم مردادماه به رقابت می پردازند.

در دسته دوم مسابقات نیز که از تاریخ 10 تا  16 مردادماه برگزار خواهد شد 8 تیم البرز، بوشهر، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، قزوین، کهکیلویه و بویر احمد، سمنان، هرمزگان شرکت دارند. و در دسته سوم این مسابقات نیز که از تاریخ 18 تا 25 مردادماه در جریان خواهد بود، رقابت بین 14 تیم فارس، مرکزی، کرمانشاه، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، قم، زنجان، کردستان، همدان، خراسان جنوبی، چهارمحال بختیاری، یزد، گلستان انجام می گیرد.

گفتنی است مسابقات به صورت همزمان در دو محل زمین چمن دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و زمین چمن مجتمع فرهنگی و ورزشی واقع در کردان برگزار می شود که ساعات برگزاری این مسابقات در هر دو مکان نیز از 16 الی 20 اعلام شده است.

لازم به توضیح است که جلسه فنی و قرعه کشی مسابقات دسته اول تا سوم به ترتیب در ساعت 21 روزهای سوم، دهم و هجدهم مردادماه در محل برگزاری مسابقات صورت میپذیرد.

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج