در نیمه نهایی دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج نجف آباد و زنجان راهی فینال شدند

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۵ کد : ۳۶۳ اخبار دانشگاه
در نیمه نهایی دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج نجف آباد و زنجان راهی فینال شدند

 در فینال دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج  زنجان قهرمان شد، نجف آباد نائب قهرمان

        در هفتمین روز و آخرین روز از مسابقات دسته سوم فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج و در باز های دور نهایی تیم های نجف آباد و زنجان راهی فینال شدند و برای کسب مقام قهرمانی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. رقابت فشرده این دو تیم در وقت قانونی به تساوی 2- 2 منجر شد. اما در ضربات پنالتی بخت با نجف آباد همراه نبود و با نتیجه 8 در برابر 9 مغلوب زنجان شد .

         در بازی رده بندی نیز تیم مرکزی در برابر آذربایجان غربی قرار گرفت که با کسب نتیجه 4 بر 3 به مقام سوم دست پیدا کرد.

        بدین ترتیب و در آخرین روز مسابقات دسته 3 فوتبال زنجان قهرمان شد، نجف آباد نائب قهرمان و تیم مرکزی نیز به مقام سوم رسید و مراسم اهدای کاپ و مدال به سه تیم برتر برگزار شد. و همجنین کاپ اخلاق به تیم خراسان جنوبی اهدا شد.

        لازم به ذکر است در پایان مسابقات دسته سوم سه تیم اول تا سوم به دسته 2 صعود کردند.

    

  در ششمین روز از مسابقات دسته سوم فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج و در باز های نیمه نهایی تیم های نجف آباد و زنجان راهی فینال شدند تا عصر امروز برای کسب مقام قهرمانی رو در روی یکدیگر قرار گیرند.

         در این مسابقات که عصر دیروز برگزار شد نجف آباد در برابر آذربایجان غربی با کسب نتیجه 1 بر صفر به برتری رسید و صعود خود به فینال را قطعی کرد.

      در بازی زنجان با مرکزی نیز کار به تساوی2-2 کشید و در ضربات پنالتی زنجان با یک گل بیشتر و با کسب امتیاز 7 بر 6 بر مرکزی غلبه کرد و به فینال راه یافت.

       در ادامه این مسابقات و در بازی فینال عصر امروز تیم های نجف آباد و زنجان برای کسب مقام قهرمانی بازی می‌کنند و تیم های مرکزی و آذربایجان غربی نیز در بازی رده بندی برای مقام سوم به رقابت خواهند پرداخت.

        گفتنی است امشب پس از مشخص شدن مقام های اول تا سوم دسته سه فوتبال دانشجویی کشور مراسم اهدای کاپ و مدال به سه تیم اول برگزار خواهد شد. همچنین رای نهایی کمیته داوران و ناظران، برنده کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را نیز مشخص خواهد کرد.

        لازم به ذکر است در پایان مسابقات دسته سوم سه تیم اول تا سوم این دسته به دسته 2 صعود خواهند کرد.

 

          روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

در پنجمین روز دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج تیم های اول و دوم هر گروه به دور بعدی مسابقات راه یافتند  

 

در پنجمین روز از مسابقات دسته سوم فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج تیم های اول و دوم هر گروه به دور بعد راه یافتند.

     در این مسابقات تیم های همدان با آذربایجان غربی، نجف آباد با کردستان، زنجان با یزد و مرکزی با خراسان جنوبی

به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت آذربایجان غربی3 بر صفر همدان را شکست داد، زنجان 4 بر 1 بر یزد غلبه کرد، مرکزی با نتیجه 5 بر 1 در برابر خراسان جنوبی به برتری رسید و نجف آباد نیز 4 بر  1 در مقابل کردستان به پیروزی رسید.

   با کسب این نتایج تیم های زنجان و آذربایجان غربی به عنوان تیم های اول و دوم از گروه و تیم های نجف آباد به عنوان تیم اول و مرکزی نیز به عنوان تیم دوم گروه B به دور بعدی مسابقات صعود کردند.

      با مشخص شدن تیم های اول و دوم هر گروه و طی دو بازی در مرحله نیمه نهایی امروز شنبه 24 مردادماه رقابت های نیمه نهایی برگزار شده و تیم های آذربایجان غربی در برابر نجف آباد و زنجان در برابر مرکزی قرار خواهند گرفت تا برندگان به مرحله نهایی راه یابند.

          روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

سه برد و یک تساوی  در چهار بازی حاصل چهارمین روز دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در کرج

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج چهارمین روز مسابقات دسته سوم فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج تیم های یزد، خراسان جنوبی و زنجان در سه بازی پرگل در برابر حریفان خود پیروز شدند.

    در این مسابقات یزد با یک بازی دیدنی توانست 5 بار دروازه کرمانشاه را باز کند در حالی که تنها 2 گل در دروازه یزد جای گرفت.

      در بازی دیگر این دسته نیز بازی بین تیم های قم و خراسان جنوبی با یک رودرویی پرگل به نفع خراسان جنوبی به پایان رسید . در این بازی قم یک گل را راهی دروازه خراسان جنوبی کرد اما در مقابل 7 گل را از حریف خراسانی دریافت کرد.

      همچنین بازی زنجان و همدان نیز با نتیجه 4 بر 1 به نفع زنجان به پایان رسید.

    اما در بازی تیم های مرکزی و نجف آباد هر دو تیم تنها یکبار دروازه حریف را گشودند و تساوی 1-1 حاصل تلاش 90 دقیقه ای این تیم ها بود.

 

در سومین روز دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در کرج آذربایجان غربی و مرکزی برنده شدند، 4تیم دیگر مساوی کردند

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج با حضور 10 تیم قم، کردستان، همدان، آذربایجان غربی، یزد، زنجان، مرکزی، خراسان جنوبی، کرمانشاه و نجف آباد در جریان است.

    در سومین روز از این مسابقات تیم های آذربایجان غربی با زنجان رو به رو شد که در انتها با نتیجه 4 بر 1 اقتدار خود را در این بازی به رخ زنجان کشید.

     مرکزی نیز با 2 گل به برتری در برابر کردستان رسید و تیم کردستان علیرقم تلاش فراوان هیچ گلی را راهی دروازه مرکزی نکرد.

     دو بازی دیگر روز سوم دسته سه مسابقات بین تیم های کرمانشاه با همدان و قم با نجف آباد بود که به تساوی انجامید.

     در این بازی ها کرمانشاه و همدان در یک بازی پرگل 3-3 بازی را به پایان بردند و قم و نجف آباد نیز بدون هیچ گلی به نتیجه صفر-صفر رضایت دادند.

 

یزد، نجف آباد و کرمانشاه برندگان دومین روز مسابقات دسته سوم فوتبال

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در دومین روز دسته سوم مسابقات فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج تیم های یزد، نجف آباد و کرمانشاه بر حریفان خود به پیروزی رسیدند و قم با کردستان مساوی کرد.

    در گروه A آذربایجان غربی با کرمانشاه دیدار کرد و در یک بازی زیبا کرمانشاه با 2 گل زده و 1 گل خورده در برابر آذربایجان غربی به پیروزی رسید.

     بازی دوم این گروه بین تیم های یزد و همدان برگزار شد که در پایان یزد توانست با تک گل مسابقه به برتری دست یابد.

       از سوی دیگر در گروه B  نجف آباد در برابرخراسان جنوبی قرار گرفت و در یک بازی زیبا و پرگل توانست 4 گل را روانه دروازه خراسانی ها کند و خراسان جنوبی تنها یک گل را جبران کرد و با نتیجه 4 بر 1 در برابر نجف آباد شکست خورد.

        در همین گروه قم و کردستان نیز به مصاف یکدیگر رفتند که پس از 90 دقیقه بازی هر دو تیم به نتیجه 1-1 رضایت دادند و بازی به تساوی انجامید.

     گفتنی است عصر امروز و در روز سوم این مسابقات آذربایجان غربی با زنجان و کرمانشاه با همدان از گروه A و کردستان با مرکزی و قم با نجف آباد از گروه B با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.