افتتاح نمایشگاه آفتاب مهر در دهه اول محرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

۲۸ مهر ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۷ کد : ۴۰۹ اخبار دانشگاه
افتتاح نمایشگاه آفتاب مهر در دهه اول محرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

      

به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در دهه اول محرم به منظور غنی سازی فرهنگی فضای دانشگاه همزمان با سیاه پوش کردن و برپایی ایستگاه های صلواتی و پخش نذورات در سطح دانشگاه نمایشگاه های فرهنگی در این واحد دانشگاهی برپا شد.

     این نمایشگاه با حضور دکتر میرزا رئیس واحد کرج، حجت الاسلام والمسلمین الیاسی مدیر امور اجتماعی و فرهنگی، دکتر شقایق معاونت آموزشی، دکتر صدیق معاونت دانشجویی و فرهنگی، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اکبری معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد کرج، دکتر مقدمی مدیرکل امور دانشجویی، علی بختیار مدیر روابط عمومی و جمعی از مسئولین این واحد دانشگاهی و همچنین با حضور دانشجویان فعال واحد کرج در هلال احمر افتتاح شد.

    در نمایشگاه آفتاب مهر در کنار نمایشگاه CD های مذهبی و کتاب، صنایع دستی دانشجویان که در دوره های فوق برنامه معاونت دانشجویی و فرهنگی شرکت کرده اند نیز در معرض بازدید قرار گرفته و امکان انتخاب و خرید محصولات فرهنگی نیز مهیا شده است.

   در این نمایشگاه ضمن آثار و محصولات فرهنگی مذکور سعی بر ارائه محصولاتی شده است که با سلایق قشر جوان و دانشجویان نیز هماهنگی داشته باشد.

   لازم به ذکر است استقبال دانشجویان از این نمایشگاه چشمگیر بوده است.

   همچنین نمایشگاه دیگری نیز تحت عنوان نمایشگاه کتاب با ارائه کتب آموزشی، علمی، اجتماعی، CD و نرم افزارهای آموزشی و علمی و نوشت افزار با تخیف 50%  به مدت 3 هفته و به صورت همزمان در طبقه زیرین ساختمان امام خمینی(ره) این واحد دانشگاهی دایر می باشد.

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج