دکتر بهروز میرزا رئیس دانشگاه‌های آزاد اسلامی‌استان البرز در جمع دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر استان البرز

۰۱ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۱ کد : ۴۹۰ اخبار دانشگاه
دکتر بهروز میرزا رئیس دانشگاه‌های آزاد اسلامی‌استان البرز در جمع دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر استان البرز
دکتر بهروز میرزا رئیس دانشگاه‌های آزاد اسلامی‌استان البرز در جمع دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر استان البرز

به گزارش روابط عمومی‌ دانشگاه های آزاد اسلامی ‌استان البرز در سالروز میلاد فرخنده حضرت زینب(س) با همکاری بنیاد امور شاهد و ایثارگران این استان مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر استان البرز در سالن اجتماعات مرکزی واحد کرج برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دکتر بهروز میرزا رئیس دانشگاه‌های آزاد اسلامی ‌استان البرز، حجت الاسلام والمسلمین فرید مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد کرج، دکتر شوندی مدیر امور شاهد و ایثارگر واحد کرج و جمعی از معاونین و مسئولین این واحد دانشگاهی و نیز مدیرفلاح مدیرکل امور شاهد و ایثارگران استان البرز، دکتر صابر رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان البرز، موسوی مشاور عالی استاندار البرز و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد، از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر این استان با اهدای لوح‌های تقدیر و جوایز نفیس تقدیر شد.

دکتر بهروز میرزا رئیس دانشگاه‌های آزاد اسلامی‌استان البرز ضمن تبریک دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت زینب(س) اسوه صبر، بردباری و شجاعت و به دانشجویان شاهد و ایثارگر که ادامه دهندگان راه آن بانوی بزرگوار و پدران دلیر خود هستند خیرمقدم گفت و از حضور آنان در عرصه‌های تحصیلات عالی ابراز خرسندی نمود.

رئیس واحد کرج همچنین با بزرگداشت یاد دانشجوی شهید مدافع حرم در این واحد دانشگاهی گفت: در حال حاضر 3100 دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی‌ واحد کرج در سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای و تخصصی مشغول به تحصیل هستند که این رقم 11% کل دانشجویان این واحد دانشگاهی را تشکیل می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه حدود نیمی‌از این دانشجویان در مقطع کارشناسی،  نزدیک به نیمی‌در مقطع کارشناسی ارشد و 200 نفر نیز در مقطع دکتری مشغول به تحصیل هستند گفت: این دانشجویان ظرفیت علمی‌بالایی را ایجاد کرده اند و اظهار امیدواری کرد بتوان با برقراری شرایط مناسب تحصیلی آموزش عالی بی دغدغه ای را برای این عزیزان فراهم کرد.

وی ضمن تاکید بر این نکته که اقتدار هر حکومتی نه به قدرت و ثروت آن حکومت بلکه به میزان اعتماد، اعتقاد و پشتیبانی مردم آن کشور وابسته است تصریح کرد: این امر در حماسه 22 بهمن امسال با حضور گسترده مردم و دانشگاهیان در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی‌ایران مشاهده شد.

دکتر میرزا ادامه داد: اقتدار، عظمت و صلابت امروز کشور ما در عرصه‌های مختلف در جهان از قبیل علم و فناوری، فرهنگ و دیپلماسی مدیون رشادت ها، مجاهدت ها و خون‌های پاک شهدا و ایثارگران است و ما در دانشگاه آزاد اسلامی‌استان البرز وظیفه خود می‌دانیم با همکاری با بنیاد شاهد و سایر ارگان‌های مربوطه در عرصه‌های آموزشی و فرهنگی در حد وسع و بضاعت خویش به یادگاران آنان خدمت رسانی نماییم.