بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در محکومیت حرکت ددمنشانه آل سعود

۱۴ دی ۱۳۹۴ | ۱۳:۳۹ کد : ۶۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۸۶
بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در محکومیت حرکت ددمنشانه آل سعود
بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در محکومیت حرکت ددمنشانه آل سعود

بسم  الله الرحمن الرحیم

 

من المومنین رجال صدقو ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نهبه و منهم من ینتظر و مابدلو تبدیلا

شهادت رهبر شیعیان در عربستان نشانگر واقعیت تلخ تسلط افراط گرایی تکفیری وسلفی وبی تدبیری و ناتوانی دولت ریاض واستیصال قدرت سیاسی آن کشور در عرصه بین الملل می باشد . این اقدام جنایت آمیز بخشی از یک توطئه صهیونیستی برای تشدید تفرقه بین امت اسلامی و اختلاف  بین شعیان واهل سنت است . هنوز از هفته وحدت  ، هفته ای نگذشته بود که آل سعود دست نشانده ، در صدد شکاف و ایجاد رخنه درمیان اتحاد مسلمین شدند ودل میلیونها مسلمان را جریحه دارکردند .

      اسلام عزیز به این شهادت‌ها زنده است . خون شهید نمرها ویاران باوفایش هماره جوشان وخروشان وسیلی خواهد بود که بنیان‌های ال سعود را ویران خواهدکرد . شهید نمرزنده است اوخاری درچشم ال سعود بود.     

ولاتحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون .  آیا شهید نمراسلحه بدست گرفته بود وعملیات نظامی انجام می داد ویا وظیفه او جزء ارشاد وهدایت امربه معروف ونهی از منکرو آزادی حقیقت چیز دیگری نبود  الذین یبلغون رسالات الله یخشونه ولایخشون احد الا الله

      بی تردید  دست انتقام الهی گریبان سیاستمدراران سعودی را خواهد گرفت . واین خون اثر خودش را خواهد گذاشت وبهای شجاعت او کمتر از شهادت اجحاف بود . عربستان این بار در باتلاق دیگری قرارگرفته وشاخص در دخالتهای فرقه ای شده واین نشان از شکست سیاست  این کشور در عراق، سوریه ، یمن و لبنان و بی ثباتی او در قدرت تصمیم گیری و درگیریهای داخلی در رقابت میان خاندان ووابستگی در مسائل خارجی است قطعا تبعات خطرناک وسنگینی در منطقه برای او رقم خواهد خورد . این ، مسئولیت جهان اسلام را بیشتر از گذشته سنگین  می کند. که پاسخ محکمی به این تسویه حسابهای سیاسی ومذهبی این کشور بدهند .

   امید است مدعیان حقوق بشر این بار از رفتار دوگانه و متناقض درقبال این جنایت بپرهیزند وبه موقع موضع‌گیری کنند و با محکومیت آن به وظیفه حود جامع عمل بپوشانند و درغیر این صورت سکوت مدعیان دموکراسی وحقوق   بشر کارنامه آنان راسیاه تر از گذشته واعتبار آنان را زیر سئوال خواهد برد .

مادانشگاهیان و اساتید ودانشجویان وکارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج شهادت این عالم برزگواررا به ساحت مقدس حضرت ولی الله اعظم  امام زمان ارواح العالمین لتراب مقدمه الفدا و نایب برحقش  مقام عظمی ولایت  حضرت آیت الله العظمی امام خامنه مدظله العالی  ومراجع اعزام تقلید و اساتید بزرگوار و پیروان اهل‌البیت در سراسر جهان و به همه آزادی خواهان عالم تسلیت عرض نموده واین حرکت ددمنشانه را محکوم می نماییم وعواقب هولناک این جنایت را برعهده خاندان کثیف آل سعود می دانیم.     

                                                                                       والسلام  علیکم و رحمته و برکاته

                                 هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج  و نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان البرز