در مسابقات قهرمانی بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی تیم بسکتبال پسران استان البرز سهمیه ورود به المپیاد ورزشی دانشجویان را کسب کرد

۲۸ تیر ۱۳۹۵ | ۰۸:۴۳ کد : ۸۸۱ اخبار دانشگاه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، مسابقات قهرمانی بسکتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد بروجرد برگزار شد.
در مسابقات قهرمانی بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی تیم بسکتبال پسران استان البرز سهمیه ورود به المپیاد ورزشی دانشجویان را کسب کرد

در این مسابقات تیم منتخب استان البرز در اولین مسابقه خود در مقابل بروجرد با نتیجه ۶۷ بر ۵۴ به پیروزی رسید. بازی های بعدی این تیم با آذر بایجان غربی و هرمزگان بود که طی آن البرز در مقابل آذربایجان غربی با نتیجه ۵۰ به ۶۰ نتیجه بازی را واگذار کرد، اما در بازی دیدنی در مقابل هرمزگان با نتیجه ۳۸ به ۷۶ به پیروزی رسید.

در آخرین بازی از گروه ب در یک بازی حساس که تیم البرز برای صعود به مرحله بعد می بایست تفاضل امتیاز ۹ را کسب می‌کرد، که با یک بازی خوب و حساب شده، با نتیجه ۸۶ به ۶۵ کرمانشاه را شکست داد، و توانست به عنوان سر گروه ب به مرحله بعد صعود نماید.

آخرین بازی تیم البرز با تیم اصفهان تیم دوم گروه الف بود که به دلیل خستگی و آسیب دیدگی بازیکنان باکسب نتیجه ۵۰ به ۶۰ بازی به نفع اصفهان به پایان رسید. در بازی رده بندی نیز تیم البرز در مقابل گلستان قرار گرفت و در نهایت با واگذاری نتیجه، مقام چهارم مسابقات را کسب کرد.

در پایان این مسابقات تیم استان البرز با قرار گرفتن در فهرست ۴ تیم برتر مسابقات، سهمیه ورود به مسابقات المپیاد ورزشی که در اسفند ماه سال جاری برگزار می‌گردد را به دست آورد.

گفتنی است تیم منتخب بسکتبال دانشگاه استان البرز را وحید حاجیان، سهیل رحمانی، وحید نوروزی، وفا ثابت، امین حیدری، امین توده زارع، سینا موسیوند، مرتضی محمدحسینی، شاهین جعفری، یاشار جعفری و مجتبی محرابی تشکیل می دادند که با سرپرستی: محمد رضا کمالپور و با مربیگری: احمد مسلمان در این مسابقات حضور داشتند.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز