اطلاعیه های آموزشی و مالی ثبت نام

ورود به صفحه اول سامانه ثبت نام و اطلاع رسانی

راهنمای ثبت نام اینترنتی

راهنمای پرداخت شهریه اینترنتی
 
اطلاعیه آموزشی

اطلاعیه مالی

اطلاعیه ستاد شاهد و ایثارگران

 

اطلاعیه مالی

  • به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند که در ثبت نام نیمسال دوم 94_93  جهت رفاه حال شما و عدم مراجعه حضوری برای پرداخت شهریه ثابت و متغیر  تسهیلات اعتباری در نظر گرفته شده است. لذا دانشجویانی که قادر به پرداخت کل شهریه خود نیستند می توانند با انتخاب گزینه تقسیط بدون چک و یا وام تامین شهریه در قسمت صندوق رفاه در سایت دانشگاه دانشجویان کارشناسی ( رشته های علوم انسانی مبلغ 4،500،000 ریال و غیر علوم انسانی مبلغ  6،000،000 ریال ) و ( دانشجویان کارشناسی ارشد کرج و علوم و تحقیقات البرز 7،500،000 ریال و دانشجویان دکتری تخصصی کرج و علوم و تحقیقات البرز مبلغ  12،000،000) قسمتی از شهریه خود را تامین نمایند.

  •  http://www.kiau.ac.ir/persian/mmali/esandoghrefah.htm

  • دانشجویان می توانند با توجه به ترافیک سایت در زمان انتخاب واحد از تاریخ 23/10/93 نسبت به پرداخت شهریه خود  ( نقد یا تقسیط)  اقدام نمایند تا در زمان انتخاب واحد دچار مشکل نشوند.

  • بدهی شهریه باید به صورت اینترنتی پرداخت گردد و از واریز فیش به صورت دستی خودداری نمائید.( پرداخت الکترونیکی بلافاصله در حساب شما منظور خواهد شد).

  • با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پرداخت شهریه از سایت دانشگاه و از طریق بانکهای ملی و ملت وجود دارد و همچنین نیازی نیست کارت به نام دانشجو باشد.

  • بدهی بابت وام باید به صورت الکترونیکی از قسمت صندوق رفاه پروفایل دانشجو در سامانه ثبت نام و اطلاع رسانی( پرداخت اقساط صندوق رفاه ) پرداخت گردد. تذکر : از پرداخت اقساط وام در قسمت امور مالی بدلیل غیر قابل برگشت بودن جدا خودداری فرمایید.

  • با توجه به ترافیک شبکه های اینترنت در زمانهای انتخاب واحد و کاهش سرعت آن به منظور جلوگیری از هرگونه مشکل از هم اکنون جهت پرداخت شهریه ترم آینده اقدام و در صورت داشتن مشکل مالی برای دریافت وام به صندوق رفاه  امور دانشجویی مراجعه فرمائید.

  • پس از انتخاب واحد در صورت نداشتن بدهی باید پرینت مالی خود را در زمان مجاز انتخاب واحد از طریق سایت اینترنت دانشگاه ( باکس قسمت آموزش ) منوی برنامه هفتگی دریافت نمایید لازم به ذکر است پرینتی از طریق امور مالی صادر نخواهد شد.

 

اطلاعیه آموزشی ثبت نام

1-حداقل تعداد واحد انتخابی برای دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در سیستم آموزشی تمام وقت ، 12 واحد ، پاره وقت 10 واحد و طرح آموزش معلمان تعداد 8 واحد درسی می باشد .

2-حداقل تعداد واحد انتخابی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد 8 واحد و حداکثر 14 واحد و برای مقطع دکتری تخصصی حداقل 6 واحد و حداکثر تعداد 12 واحد می باشد .

3-انتخاب بیش از 14 واحد دروس به همراه 2 واحد درس کارآموزی (به استتثای دانشجویان ترم آخر) ممنوع می باشد .

4-مسئولیت عدم رعایت پیش نیاز دروس وابسته ، برعهده شخص دانشجو می باشد . (دانشجویان می توانند از آدرس اینترنتی دانشگاه ، http://www.kiau.ac.ir/persian و از لینک مربوط به دانشکده خود ، دروس پیشنهادی ترمی رشته ی خود را مشاهده نمایند .)

5-دانشجویان ممتاز (معدل کل 17 به بالا) چنانچه نتوانند در موعد مقرر ( با توجه به زمانبندی ثبت نام) انتخاب واحد نمایند ، می بایست مطابق زمانبندی اعلام شده ، با سایر دانشجویان ورودی خود انتخاب واحد کنند .

6- دانشجویانی که متقاضی اخذ دروس باقیمانده خود  به صورت معرفی به استاد می باشند ( حداکثر 4 واحد نظری باقیمانده داشته باشند) ، می توانند درخواست خود را قبل از انقضای زمان حذف و اضافه تسلیم گروه آموزشی نمایند تا تعداد واحد باقیمانده ایشان دقیقا توسط گروه آموزشی نیز کنترل شود و امکان انتخاب واحد به صورت معرفی به استاد فراهم آید.

7- انتخاب بیش از یک عنوان  از دروس عمومی اسلامی در هر نیمسال ، مغایر بخشنامه بوده و دروس مذکور چنانچه بدون مجوز انتخاب گردند ،  حذف خواهند شد .

 

8-دانشجویان توجه داشته باشند در صورت مشروطی در نیمسال قبل ، نباید نسبت به اخذ دروس مازاد بر سقف مجاز مشروطی اقدام کنند در غیر این صورت واحدهای مازاد از سوی گروه آموزشی مربوطه حذف و شهریه آن مسترد نخواهد شد .

 

 9-با توجه به بخشنامه های سازمان مرکزی ، رعایت سقف مجاز سنوات تحصیلی الزامی می باشد . چنانچه سنوات تحصیلی دانشجو به اتمام رسیده و فاقد مجوز لازم باشد ، ثبت نام فاقد ارزش تلقی می گردد .

 

10-شایسته است دانشجویان پس از انتخاب واحد ، از ثبت دروس انتخابی خود اطمینان حاصل نمایند .

 

11- دانشجویانی که بعنوان دانشجوی ترم آخر ثبت نام می نمایند ، می بایست در اسرع وقت جهت تحویل مدارک مورد نیاز فارغ التحصیلی به گروه آموزشی مربوطه مراجعه نمایند .

 

12- چنانچه دانشجویی جهت ثبت نام تعداد حداکثر 24 واحد درسی باقیمانده دارد ، می بایست جهت بررسی وضعیت تحصیلی و واحدهای باقیمانده به گروه آموزشی خود مراجعه نماید .

 

13- دانشجویان میهمان جهت مشاهده دروس ارائه شده  ، نیازی به نام کاربری و رمز عبور ندارند و تنها کافیست برای ورود به سیستم ثبت نام دانشجویان ، بر روی گزینه ی "دانشجویان میهمان" کلیک نمایند .

 

14- ثبت نام دانشجویان میهمان ، همزمان با دانشجویان عادی و در یک روز طبق جدول زمانبندی انجام می گیرد .

 

15- با توجه به محدودیت های موجود، به دانشجویان میهمان در دانشکده های فنی و مهندسی و مکاترونیک ، دروس کارآموزی و پروژه  و در دانشکده ی پرستاری و مامایی ، دروس کارآموزی و کارآموزی در عرصه ارائه نمی گردد .

 

16- دانشجویان انتقالی از سایر واحدها که پرونده ی تحصیلی آنان تاکنون از واحد مبدأ واصل نگردیده است ،  می بایست جهت پیگیری به گروه آموزشی مربوطه مراجعه نمایند .

 

17- دانشجویان توجه داشته باشند دروس انتخابی بدون کلیک برروی قسمت تایید نهایی نیز بعنوان انتخاب واحد دانشجو ذخیره می شود . 

 

 

 

لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را به آدرس الکترونیک info@kiau.ac.ir ارسال نمائید.