اطلاعیه های آموزشی و مالی ثبت نام

ورود به صفحه اول سامانه ثبت نام و اطلاع رسانی

راهنمای ثبت نام اینترنتی

راهنمای پرداخت شهریه اینترنتی
 
اطلاعیه آموزشی

اطلاعیه مالی

اطلاعیه ستاد شاهد و ایثارگران

 

اطلاعیه مالی

  • به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند که در ثبت نام نیمسال اول 94_93  جهت رفاه حال شما و عدم مراجعه حضوری برای پرداخت شهریه ثابت و متغیر  تسهیلات اعتباری در نظر گرفته شده است. لذا دانشجویانی که قادر به پرداخت کل شهریه خود نیستند می توانند با انتخاب گزینه تقسیط بدون چک و یا وام تامین شهریه در قسمت صندوق رفاه در سایت دانشگاه دانشجویان کارشناسی ( رشته های علوم انسانی مبلغ 4،500،000 ریال و غیر علوم انسانی مبلغ  6،000،000 ریال ) و ( دانشجویان کارشناسی ارشد کرج و علوم و تحقیقات البرز 7،500،000 ریال و دانشجویان دکتری تخصصی کرج و علوم و تحقیقات البرز مبلغ  12،000،000) قسمتی از شهریه خود را تامین نمایند.

  •  http://www.kiau.ac.ir/persian/mmali/esandoghrefah.htm

  • در خصوص دانشجویانی که خواستار استفاده از تخفیف می باشند می توانند با انتخاب گزینه تخفیف در قسمت امور دانشجویی و پر کردن اطلاعات لازم تا سقف 1،000،000 ریال از شهریه را پرداخت ننمایند تا زمانیکه تخفیف آنها از سوی امور دانشجویی تایید گردد.

  • http://www.kiau.ac.ir/persian/mdaneshjoei/refah.htm

  • دانشجویان می توانند با توجه به ترافیک سایت در زمان انتخاب واحد از تاریخ 23/5/93 نسبت به پرداخت شهریه خود  ( نقد یا تقسیط)  اقدام نمایند تا در زمان انتخاب واحد دچار مشکل نشوند.

  • بدهی شهریه باید به صورت اینترنتی پرداخت گردد و از واریز فیش به صورت دستی خودداری نمائید.( پرداخت الکترونیکی بلافاصله در حساب شما منظور خواهد شد).

  • با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پرداخت شهریه از سایت دانشگاه و از طریق بانکهای ملی و ملت وجود دارد و همچنین نیازی نیست کارت به نام دانشجو باشد.

  • بدهی بابت وام باید به صورت الکترونیکی از قسمت صندوق رفاه پروفایل دانشجو در سامانه ثبت نام و اطلاع رسانی( پرداخت اقساط صندوق رفاه ) پرداخت گردد. تذکر : از پرداخت اقساط وام در قسمت امور مالی بدلیل غیر قابل برگشت بودن جدا خودداری فرمایید.

  • با توجه به ترافیک شبکه های اینترنت در زمانهای انتخاب واحد و کاهش سرعت آن به منظور جلوگیری از هرگونه مشکل از هم اکنون جهت پرداخت شهریه ترم آینده اقدام و در صورت داشتن مشکل مالی برای دریافت وام به صندوق رفاه  امور دانشجویی مراجعه فرمائید.

  • پس از انتخاب واحد در صورت نداشتن بدهی باید پرینت مالی خود را در زمان مجاز انتخاب واحد از طریق سایت اینترنت دانشگاه ( باکس قسمت آموزش ) منوی برنامه هفتگی دریافت نمایید لازم به ذکر است پرینتی از طریق امور مالی صادر نخواهد شد.

 

اطلاعیه آموزشی ثبت نام

1-حداقل تعداد واحد انتخابی برای دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در سیستم آموزشی تمام وقت ، 12 واحد ، پاره وقت 10 واحد و طرح آموزش معلمان تعداد 8 واحد درسی می باشد .

2-حداقل تعداد واحد انتخابی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد 8 واحد و حداکثر 14 واحد و برای مقطع دکتری تخصصی حداقل 6 واحد و حداکثر تعداد 12 واحد می باشد .

3-انتخاب بیش از 14 واحد دروس به همراه 2 واحد درس کارآموزی (به استتثای دانشجویان ترم آخر) ممنوع می باشد .

4-مسئولیت عدم رعایت پیش نیاز دروس وابسته ، برعهده شخص دانشجو می باشد . (دانشجویان می توانند از آدرس اینترنتی دانشگاه ، http://www.kiau.ac.ir/persian و از لینک مربوط به دانشکده خود ، دروس پیشنهادی ترمی رشته ی خود را مشاهده نمایند .)

5-دانشجویان ممتاز (معدل کل 17 به بالا) چنانچه نتوانند در موعد مقرر ( با توجه به زمانبندی ثبت نام) انتخاب واحد نمایند ، می بایست مطابق زمانبندی اعلام شده ، با سایر دانشجویان ورودی خود انتخاب واحد کنند .

6- دانشجویانی که متقاضی اخذ دروس باقیمانده خود  به صورت معرفی به استاد می باشند ( حداکثر 4 واحد نظری باقیمانده داشته باشند) ، می توانند درخواست خود را قبل از انقضای زمان حذف و اضافه تسلیم گروه آموزشی نمایند تا تعداد واحد باقیمانده ایشان دقیقا توسط گروه آموزشی نیز کنترل شود و امکان انتخاب واحد به صورت معرفی به استاد فراهم آید.

7- انتخاب بیش از یک عنوان  از دروس عمومی اسلامی در هر نیمسال ، مغایر بخشنامه بوده و دروس مذکور چنانچه بدون مجوز انتخاب گردند ،  حذف خواهند شد .

 

8-دانشجویان توجه داشته باشند در صورت مشروطی در نیمسال قبل ، نباید نسبت به اخذ دروس مازاد بر سقف مجاز مشروطی اقدام کنند در غیر این صورت واحدهای مازاد از سوی گروه آموزشی مربوطه حذف و شهریه آن مسترد نخواهد شد .

 

 9-با توجه به بخشنامه های سازمان مرکزی ، رعایت سقف مجاز سنوات تحصیلی الزامی می باشد . چنانچه سنوات تحصیلی دانشجو به اتمام رسیده و فاقد مجوز لازم باشد ، ثبت نام فاقد ارزش تلقی می گردد .

 

10-شایسته است دانشجویان پس از انتخاب واحد ، از ثبت دروس انتخابی خود اطمینان حاصل نمایند .

 

11- دانشجویانی که بعنوان دانشجوی ترم آخر ثبت نام می نمایند ، می بایست در اسرع وقت جهت تحویل مدارک مورد نیاز فارغ التحصیلی به گروه آموزشی مربوطه مراجعه نمایند .

 

12- چنانچه دانشجویی جهت ثبت نام تعداد حداکثر 24 واحد درسی باقیمانده دارد ، می بایست جهت بررسی وضعیت تحصیلی و واحدهای باقیمانده به گروه آموزشی خود مراجعه نماید .

 

13- دانشجویان میهمان جهت مشاهده دروس ارائه شده  ، نیازی به نام کاربری و رمز عبور ندارند و تنها کافیست برای ورود به سیستم ثبت نام دانشجویان ، بر روی گزینه ی "دانشجویان میهمان" کلیک نمایند .

 

14- ثبت نام دانشجویان میهمان ، همزمان با دانشجویان عادی و در یک روز طبق جدول زمانبندی انجام می گیرد .

 

15- با توجه به محدودیت های موجود، به دانشجویان میهمان در دانشکده های فنی و مهندسی و مکاترونیک ، دروس کارآموزی و پروژه  و در دانشکده ی پرستاری و مامایی ، دروس کارآموزی و کارآموزی در عرصه ارائه نمی گردد .

 

16- دانشجویان انتقالی از سایر واحدها که پرونده ی تحصیلی آنان تاکنون از واحد مبدأ واصل نگردیده است ،  می بایست جهت پیگیری به گروه آموزشی مربوطه مراجعه نمایند .

 

17- دانشجویان توجه داشته باشند دروس انتخابی بدون کلیک برروی قسمت تایید نهایی نیز بعنوان انتخاب واحد دانشجو ذخیره می شود . 

 

 قابل توجه دانشجویان ارجمند خانواده شاهد و ایثار گر

1- جهت تخفیف ایتارگران نیمسال اول 94-93 از تاریخ 26/5/93 الی 20/6/93به دفتر کارشناس ستاد شاهد مراجعه فرمایید.

2- با عنایت به عدم دسترسی این دفتر به شبکه مالی لطفا در صورت بروز هرگونه مشکل در خصوص تخفیف بنیاد به امور مالی دانشگاه واقع در ساختمان اداری مراجعه نمایید. ستاد شاهد و امور ایثارگران

 

 

لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را به آدرس الکترونیک info@kiau.ac.ir ارسال نمائید.