بازگشت به صفحه اصلی

دانلود
دفترچه ثبت نام

 

اطلاعیه های کلاسها بر اساس دانشکده شامل: ( عدم تشکیل کلاس، زمان تغییر کلاس ها، زمان ارائه سمینارها و دفاعیه ها ، ... )

دانشکده فنی و مهندسی دانشکده دامپزشکی دانشکده علوم پایه دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی
دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشکده ادبیات و زبانهای خارجی دانشکده الهیات دانشکده روانشناسی
دانشکده پرستاری و مامایی دانشکده حسابداری و مدیریت دانشکده تربیت بدنی  و علوم ورزشی

 

اطلاعیه های آموزشی و مالی

تقویم دانشگاهی قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی
قابل توجه دانشجویان شاهد و ایثارگر اطلاعیه امتحانات  
اطلاعیه های  ویژه ترم جاری    
 

 

اطلاعیه های دانشجویی

اطلاعیه کار دانشجویی ( جهت همکاری در ثبت نام ورودی های 93) اطلاعیه کار دانشجویی ( علاقمندان به کار دانشجویی)
زمان اعمال تخفيف های قانونی واجدين شرايط در نيمسال اول 93-92 فراخوان تکمیل پرونده فارغ التحصیلان
تخفیف خدمات درمانی نقل و انتقالات دانشجویی
 

اطلاعیه کار دانشجویی ( جهت ثبت نام ورودیهای جدید)

به اطلاع کلیه دانشجویان ورودی های سال 91 و 92 علاقمند به کار دانشجویی دعوت می شود جهت ثبت نام ورودیهای سال 93 همراه با یک قطعه عکس به اداره رفاه دانشجویی مراجعه نمایند.

اطلاعیه ( علاقمندان به کار دانشجویی)

به اطلاع کلیه دانشجویان ورودی های سال 92 شاغل به تحصیل و علاقمند به کار دانشجویی می رساند جهت کسب اطلاعات بیشتر به امور دانشجویی ( اداره رفاه دانشجویی) مراجعه نمایند. ( دانشجویانی که تسلط کامل به تایپ دارند، در اولویت می باشند).

قابل توجه کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان گرامی

قابل توجه کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان گرامی که متقاضی ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده و یا طرح مشکلی که به هر نحو در حوزه های دیگر واحد به نتیجه نرسیده است می رساند روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 10:45 لغایت 11:45 ریاست محترم واحد با حضور در سالن شورای حوزه ریاست، یه صورت ملاقاتهای آزاد ( درب باز ) پذیرای مراجعین محترم می باشند. بدیهی است ملاقاتهای حضوری روزانه با ریاست محترم واحد که در دفتر ریاست صورت می پذیرفت کما فی السابق ادامه خواهد داشت.

با توجه به احتمال برگزاری جلسات اضطراری در زمان ملاقاتهای قید شده خواهشمند است یک روز قبل از حضور با دفتر ریاست واحد هماهنگی فرمایید.

دفتر ریاست واحد

دانشجويان گرامي:

باسلام وتبريك اعياد،همانطوركه اطلاع داريددانشگاه آزاداسلامي فاقدهرگونه بودجه دولتي وديگرمنابع درآمدي مي باشدوكليه هزينه هاي دانشگاه ازمحل شهريه پرداختي شماعزيزان تأمين مي گردد،همچنين باعنايت به اهداف دانشگاه آزاداسلامي واحدكرج مبني بربهبودوارتقاء كيفيت خدمات آموزشي،اداري،تأمين ، تجهيزوتوسعه كارگاههاوآزمايشگاهها نيازمنداخذشهريه معوقه دانشجويان مي باشد.لذامقتضي است نسبت به واريزشهريه معوقه خودتاتاريخ30/8/92اقدام فرماييد،ضمناًدانشجوياني كه تاتاريخ30/8/92شهريه معوقه خودراواريزنماينددرثبت نام ترم بعدي ازتسهيلات درانتخاب واحد،خدمات آموزشي واداري وپرداخت وامهاي مختلف ازصندوق رفاه وتقسيط شهريه برخوردارخواهندبود.لازم به ذكراست معاونت اداري ومالي واحدآماده پاسخگويي به نظرات وپيشنهادات شماعزيزان مي باشد.جهت ارتباط بامعاون اداري ومالي واحدمي توانيد باشماره 34400799و يا ايميل moballeghi@kiau.ac.ir  تماس حاصل نماييد.

باتشكرـ معاونت اداري ومالي

اطلاعيه ضوابط كلي نقل و انتقال دانشجويان (( انتقال دائم و ميهمان موقت  (( سال تحصیلی 93-92

 

دانشجويان گرامي: چنانچه به هر دليل قصد انتقال يا ميهماني به ساير واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي را داريد قبلا مطالعه اين ضوابط جهت آشنايي با مقررات و تصميم گيري مناسب از سوي شما الزامي است.

زمان نقل و انتقالات ( انتقال دائم و ميهمان جهت نيمسال اول 93-92 از  شانزدهم خرداد ماه لغایت تا شانزدهم تير ماه 92 می باشد.

جهت نيمسال دوم 93-92 : از  پانزدهم آذرماه تا پانزدهم دي ماه 92  .

مشمولين شرايط ( دانشجويان مطابق ضوابط هيات علمي دانشگاه- خانواده محترم شهدا و ايثارگران و بيماران خاص و معلولين ) آيين نامه نقل و انتقالات در بدو قبولي با رعايت ضوابط آيين نامه امكان پذير است .

مشمولين شرايط ( موارد همطرازي، ازدواج، فوت، متاركه، سرپرستي، چند دانشجويي ) پس از گذشت يك نيمسال از قبولي در صورت داشتن شرايط مندرج در آئين نامه امكان پذير است .

 

ضوابط كلي:

 

انتقال و ميهماني دائم دانشجويان در صورت احراز شرايط مندرج در آيين نامه و دائر بودن رشته، گرايش و مقطع تحصيلي در واحد مقصد و نداشتن منع آموزشي امكان پذير است .

دانشجوي ميهمان مي بايد با رعايت دقيق ضوابط و دستورالعمل هاي آموزشي ضمن هماهنگي با آموزش واحد يا مركز دانشگاهي مبدا و مقصد انتخاب واحد نمايد. بديهي است مسئوليت هر گونه مشكل آموزشي پس از اتمام ميهماني به عهده شخص دانشجو خواهد بود.

انتقال دائم دانشجويان در صورت داشتن شرايط مندرج در آئين نامه فقط يكبار امكان پذير است .

انتقال دائم دانشجويان در تمامي موارد آئين نامه در نيمسال آخر تحصيلي ممنوع است .

نقل و انتقال دانشجوياني كه بدون آزمون پذيرش شده اند ممنوع مي باشد . بديهي است نقل و انتقال دانشجويان ممتاز و قهرمانان ورزشي بدون آزمون برابر ضوابط مربوطه و در صورت احراز شرايط آيين نامه امكان پذير است .

دانشجوي ميهمان مي بايد شهريه ثابت خود را به واحد مبدا و شهريه متغير را به واحد مقصد پرداخت نمايد.

 

 لینک دریافت اطلاعات بیشتر

 

قابل توجه دانشجویان گرامی:

گروه معارف اسلامی در نیم سال دوم 92-91 در بعضی از دانشکده ها درس تفسیر موضوعی قرآن را ارائه داده است دانشجویان واجد شرایط می توانند به صورت اختیاری یکی از 2 درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه یا تفسیر موضوعی قرآن را انتخاب نمایند.

  • ضمنا درس تفسیر موضوعی قرآن نمی تواند جایگزین درس آشنایی با روخوانی و روان خوانی قرآن کریم که درس 1 واحدی می باشد گردد.

دانشجوی گرامی:

چنانچه در نیمسال اول و دوم سال تحصیلی 92-91 فارغ التحصیل خواهید شد جهت ارائه مدارک و تکمیل پرونده خود به امور دانشجویی دانشکده یا گروه مربوطه مراجعه فرمایید نا دریافت مجوز امتحان شما با مشکل مواجه نگردد.

زمان اعمال تخفیف های قانونی 

زمان اعمال تخفيف هاي قانوني واجدين شرايط در نيمسال اول 93-92 صرفا از تاريخ 30/6/92 لغايت 20/7/92 مي باشد لذا به تمام واجدين شرايط اعلام مي گردد جهت كسب اطلاعات بيشتر و برخورداري از تسهيلات موجود طي تاريخهاي فوق به ادارات خدمات دانشجويي دانشكده مربوط مراجعه و اقدام نمايند .  بديهي است بعلت كامپيوتري بودن سيستم اعمال تخفيف ، امكان اعمال و اعطاي تخفيف پس از تاريخ 20/7/92 مقدور نبوده و مسئوليت مشكلات ايجاد شده براي دانشجويان عزيز بعهده آن عزيزان مي باشد.   ....  ادامهفيف های قانونی واجدين شرايط در نيمسال اول 92-91

 

قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی

بدينوسيله شرايط و آخرين مهلت تحويل مدارك دفاع و برگزاري جلسه دفاع آن دسته از دانشجويان دوره كارشناسي ارشد و دكتري كه مايلند تا پايان نيمسال دوم 91-90 (شهریور ماه 91) از پايان نامه يا رساله خود دفاع نمايند بشرح زير اعلام مي شود. بديهي است در صورت عدم رعايت موارد و زمانهاي اعلام شده مسئوليت كار متوجه دانشجو خواهد بود و عذري در خصوص نبود آگاهي و عدم اطلاع رساني مناسب در اين خصوص پذيرفته نيست:

1)    يك نسخه از رساله تاييد شده كه مندرجات و محتواي علمي آن كامل و بصورت تايپ شده باشد، بهمراه برگه وضعيت تحصيلي و فرم اعلام آمادگي دفاع خود را حداكثر تا تاريخ 10/5/91 به دفتر امور پژوهشي دانشكده تحويل نمايند.

2)    امضاء استاد راهنما در صفحه اول نسخه پايان نامه يا رساله تحويلي بعنوان تاييدي بر محتواي علمي و تكميل و انطباق آن با فرمت استاندارد تدوين
پايان نامه ها، الزامي است.

3)    در صورت ارائه مدارك لازم مطابق بندهاي 1 و 2، جلسه دفاع مي بايست حداكثر تا تاريخ 31/6/91 برگزار شود.

4)    براي دانشجويان مقطع دكتري، صدور مجوز دفاع منوط به چاپ و يا ارائه گواهي پذيرش مقاله يا مقالات در مجلات معتبر بر اساس بخشنامه هاي ارائه شده مي باشد.

5)    دانشجويان مقطع دكتري كه تاريخ تصويب پروپوزال آنها در شوراي پژوهشي دانشكده، بعد از تاريخ 31/6/90 و دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد كه تاريخ تصويب پروپوزال آنها در شوراي پژوهشي دانشكده بعد از 28/12/90 مي باشد، بدليل سپري نشدن مدت زمان لازم از تاريخ تصويب موضوع تا زمان دفاع- مدارك دفاع ارائه نخواهد شد و اينگونه دانشجويان نمي توانند در نيمسال دوم 91-90 دفاع نمايند.

6)    دانشجوياني كه مدارك اوليه دفاع را از دفتر پژوهشي دانشكده دريافت نموده اند، صرفاً در صورت تكميل و ارائه به موقع كليه مدارك مورد نياز مي توانند در اين نيمسال از پايان نامه خود دفاع نمايند و در اختيار داشتن مدارك اوليه دفاع ( در صورت عدم تحويل به موقع) هيچگونه حقي براي آنان ايجاد نخواهد كرد.

 

 

  قابل توجه دانشجویان شاهد و ایثارگر  ورودیهای 91 و ماقبل (همسر و فرزند شهید، آزاده و همسر و فرزند ایشان و جانبازان بالای 25% و همسر و فرزند ایشان )

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگر بالاتر از 25% ورودی 91 و ماقبل می رساند پیرو هماهنگی بعمل آمده این دانشجویان می توانند در صورت عدم وجود بدهی با مراجعه به « سایت ثبت نام و اطلاع رسانی »  ثبت نام نموده و نیازی به مراجعه حضوری به دفتر امور ایثارگران نخواهند داشت. ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره تلفن های 34182477 و 34182207 تماس حاصل فرملیید

برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک روبرو مراجعه نمایید: دفتر رسیدگی به امورخانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر

               ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

 

فراخوان تکمیل پرونده فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

 

بدین وسیله از کلیه فارغ التحصیلان سال های گذشته دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج درخواست می شود به منظور صدور دانشنامه های خود هر چه سریعتر به امور فارغ التحصیلان این دانشگاه مراجعه فرمایند. بدهی است صدور مدارک شما فارغ التحصیل گرامی سال های قبل، بدون رفع نواقص مربوطه به ویژه عکس و تمبر، امکان پذبر نمی باشد. لذا خواهشمند است حداکثر طی 2 ماه از تاریخ درج این آگهی به واحد دانشگاهی مراجعه فرمایید.

در صورت عدم پیگیری حضوری مسئولیت هرگونه تاخیر در صدور مدک فارغ التحصیلی به عهده دانش آموخته می باشد.

 

m